800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelné odběry drtě
Pila
Výstavba chodníku a cyklostezky
Dveře
Oprava střešní krytiny bytového domu
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Společnost Southco nabízí výrobcům vozidel vysoce kvalitní a flexibilní zámky pro odkládací skříňky v palubní desce

16/08/2013

 

 

logo_222

Navrhnout v novém automobilu zámek pro odkládací skříňku staví konstruktéry před úkol najít vysoce kvalitní řešení s malými výrobními náklady, které bude nejen funkční, ale také bude respektovat nejnovější designové trendy a umožní uvést nový typ automobilu na trh co nejrychleji. Společnost Southco v těsné spolupráci s výrobci dílů pro automobilový průmysl, inženýrskými firmami a automobilkami samotnými vyvinula širokou škálu pokrokových mechanických a elektronických zámků určených pro odkládací skříňky.

 

zamek_240

síly. Při otvírání zámku spustí tlačná pružina západky napínací pružinu závory, uvolní závoru z jejího krytu a umožní otevření dvířek skříňky. Dvířka se uzavírají zcela jednoduše tak, že se na ně zatlačí, až je západka zajistí.
Jednobodový rotační zámek a jednobodový rotační zámek s přesazením od firmy Southco umožňují výrobcům automobilů, aby se snadno přizpůsobili změnám v designu a průmyslovým trendům. Zámky mohou být instalovány také jako doplňkový mechanismus tam, kde jsou kladeny vyšší nároky, jako různé specifické provedení závory nebo skřínky s alternativním ovládáním. Díky jednoduché přípravě panelu a snadné montáži jsou tyto ověřené a univerzální produkty vhodné pro horní nebo dolní odkládací skříňky, skříňky ve dveřích a další skříňky s uzamykacím mechanismem nebo bez něj.


Dvoubodový rozpěrný zámek Southco
Flexibilita dvoubodových rozpěrných zámků Southco umožňuje zavírání odkládacích skříněk řešit i jiným způsobem. Zámek má dvě závory, které se vysouvají současně a omezují tak nebezpečí špatného uzavření dvířek. Dvoubodový rozpěrný zámek je vhodný pro všechny typy odkládacích skříněk a je kompatibilní s širokou škálou ovládacích prvků, bez ohledu na jejich designové provedení. Ovládací prvky mohou být s uzamykacím mechanismem i bez něj a do zámku lze integrovat i elektromechanický uzamykací systém.


Dvoubodové rozpěrné zámky jsou z odolného materiálu a mají kompaktní tvar pouzdra. Díky tomu mají čistý design a příjemný vzhled. Pohyb závor v zámcích má téměř dvojnásobnou dráhu ve srovnání s běžnými zámky dostupnými na trhu. To usnadňuje montáž dvířek a snižuje požadavky na mezeru mezi dvířky a panelem přístrojové desky. Výsledkem je flexibilní ovládání a možnost nastavení síly potřebné pro otevření a uzavření dvířek skříňky.


Ani jeden z představených produktů, ať je to jednobodový zámek s otočnou závorou pro odkládací skříňky nebo dvoubodový rozpěrný zámek, nevyžadují přepracování konstrukce pro jednotlivé typy skříněk. Výběrem těchto produktů získají výrobci automobilových dílů produkty se špičkovou bezpečností a adaptibilitou, které zkracují dobu montáže a snižují výrobní náklady.

 

zamek1_242

 

Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.
Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

 

 

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU