800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Šrouby REFORM redukují náklady plastových komponent při montáži

05/02/2013

arnold_162Šrouby Remform firmy Arnold Umformtechnik GmbH & Co. snižují celkové náklady na montáž plastových dílů v těch případech, kde nejsou vyžadovány matice. K tomu zajišťují větší bezpečnost při montáži díky své specifické konstrukci vytvářející velký rozdíl mezi jednotlivými krouticími momenty – pro utahování a povolování. Hlavní použití šroubů REMFORM je v montážích v automobilovém průmyslu.

remform_3.jpg_ico500_500

Na rozdíl od dalších metod spojování plastových dílů, přímé spojování šrouby Remform nevyžaduje k fixaci dvou dílů matice. Šrouby Remform si samy vytváří prostup daným spojovaným materiálem. To automaticky eliminuje procesy spojené s přípravou spojů. Zároveň, požadované vysoké otáčky při zavádění šroubu redukují výrobní lhůty.

Zároveň, šrouby Remform přispívají do oblasti bezpečného procesu spojování. Asymetrické závity konstrukce šroubů Remform vytváří síly, které drží šroub v požadovaném směru. Pro zvýšení toku materiálu, je čelní profilu závitu opatřen rádiusem. Příkrý bok profilu závitu směrem k hlavě šroubu umožňuje přemístění plastu a přečnívající bok profilu závitu zabezpečuje šroub proti odtržení či zkroucení. Velký rozdíl mezi utahovacím a polovovacím krouticím momentem poskytují velkou míru bezpečnosti a šrouby jsou vždy pevně dotaženy. Stržení závitů nepřichází v úvahu.

Výsledný povolovací krouticí moment a síla k vytažení, stejně jako rozdíl mezi utahovacím a povolovacím momentem, jsou v některých případech vyšší o 30% , než hodnoty u nízkoúhlových, 30 stupňových závitových šroubů.


 


Skupina Arnold je 100% dceřinou společností globálně působícího koncernu Würth, který s více něž 65.000 spolupracovníky a 420 společnostmi dosahuje zisku přes 8 miliard Euro. V této souvislosti je skupina Arnold pro každého klienta silným partnerem, který se může optimálně přizpůsobit požadavkům trhu.

www.arnold-cz.com
 


Arnold Sales Office CZ
STEHLIK Roman
Phone : 00 42 - 0483 322 109
roman.stehlik@arnold-cz.com


ARNOLD UMFORMTECHNIK GmbH & Co. KG
Carl-Arnold-Strasse 25
D-74670 Forchtenberg-Ernsbach
Germany
PULT Michael
Phone : +49 (0)7947/821-170
Fax : +49 (0)7947/821-195
michael.pult@arnold-umformtechnik.de

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU