800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk formulářů
Alobal svačinový 10m
Fyzická bezpečnost - PD
Nákup redukčních ventilů
Výstavba kanalizace a čistírny odpadních vod
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Svíčky BERU, ty já beru®

15/07/2014

 

ihrautodily_240

 

Pravděpodobně můžete namítnout, že jste se na českém a slovenském trhu doposud se značkou BERU až tak často nestkali.

Na jedné straně věta " Dobře, že jste se doposud nesetkali se značkou BERU " znamená, ( přestože již máte řadu výrobků BERU přímo zabudovanou ve své dopravní technice od výrobce automobilů, například žhavící a zapalovací svíčky, kabely a jejich koncovky, zapalovací trafa a konzoly, kondenzátory a zapalovací cívky, víčka a palce rozdělovačů, antény, magnety, senzory, viskospojky a ventilátory, lambda sondy, senzory kontroly tlaku pneumatik a řadu dalších výrobků ), že jste na rozdíl od jiných výrobců této techniky nemuseli řešit garanční, respektive postgaranční reklamace a výměny těchto součástek.

Proto je nejlepší reklamou pro spolehlivost výrobků skutečnost, že se zákazník neozývá se svými problémy a často ani neví, ani nezná konkrétní značku výrobce. Rovněž z toho důvodu věří mezinárodní automobilový průmysl značce BERU, kterou díky její spolehlivosti a kvalitě v prvomontáží upřednostňuje.

Na druhé straně výraz špatně, znamená reálnou skutečnost, že táto kvalitně vysoko hodnocená značka u Mercedesu, BMW, Audi. koncernu VW ( VW, Škoda, Seat ), PSA, Fiat a řady dalších výrobců automobilů, díky vysoké kvalitě a vysoké spolehlivosti zůstávala na našem trhu doposud skromně v reklamním pozadí, a to v porovnání s reklamními kampaněmi firem Bosch, NKG, Champion, Brisk, Denso apod.

Protože firma IHR autodíly po roce 1990 znovu obnovila v rámci zastoupení prestiž značky BERU na naších trzích a svíčky typu BERU ULTRA X získala mimořádné ocenění na mezinárodním veletrhu Autotec Prix 1998 v Brně, zůstává značka BERU neviditelná.

Důležitá je však skutečnost, že se u nás portfolio spokojených uživatelů značky BERU v posledním období stále rozšiřuje, a to nejen díky vlastní kvalitě výrobků a ceně, ale i s ohledem na možnosti odstranění kvalitních a technických problému ostatních značkových firem na našem trhu.

 

beru_601

 

beru1_620

IHR Autodíly s. r. o.

V mokřinách 283/8
Praha 4
147 00
Česká republika

Tel.: +420 272 765 794, 272 760 509
Mob.: +420 602 628 621
Fax: +420 272 774 546
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU