800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelné odběry drtě
Pila
Výstavba chodníku a cyklostezky
Dveře
Oprava střešní krytiny bytového domu
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Termokamery Fluke CNX současně zobrazují elektrické i tepelné hodnoty

27/06/2013

Snadná a bezplatná aktualizace propojí termokamery s bezdrátovými měřícími moduly Fluke CNX a je možná jak u nových, tak i stávajících přístrojů

PRAHA, Česká republika – Fluke Corporation rozšiřuje řadu bezdrátových testovacích nástrojů CNX™ Wireless o nejprodávanější termokamery řady Fluke® Ti1XX, a umožňuje tak uživatelům řešit ještě více problémů než dříve.

Pro zákazníky, kteří v současné době vlastní nebo plánují zakoupit termokameru řady Ti1XX a bezdrátové měřící moduly CNX, je nyní zdarma k dispozici upgrade firmwaru společně se softwarem SmartView®, který umožňuje termokameře bezdrátově přijímat a zobrazovat elektrická měření.

Bezdrátový systém Fluke CNX je sada testovacích nástrojů, jejichž měřící moduly jsou bezdrátově propojeny a souběžně zasílají informace o měření do hlavní jednotky CNX ve vzdálenosti až 20 metrů. To umožňuje uživatelům řešit problémy rychleji než s tradičními nástroji. Robustní a přizpůsobitelná sada nástrojů umožňuje servisním technikům vybrat si různé měřicí moduly zaměřené na napětí, proud nebo teplotu, na základě konkrétního scénáře pro řešení problému.

Hlavní jednotkou CNX jsou nyní i termokamery řady Ti1XX, které umožňují okamžitá měření až pěti bezdrátových modulů, zobrazení jejich hodnot na obrazovce a jejich integraci do infračerveného snímku. A dále multimetr CNX 3000 Wireless, který dokáže zobrazit své hodnoty spolu s hodnotami až z dalších třech měřicích modulů. Odečet až deseti živých měření lze sledovat současně na počítači, který je vybaven adaptérem PC CNX.

CNX moduly zahrnují napěťový modul v3000 AC, proudové kleště A3000 AC, proudové kleště i3000 iFlex™ AC a teplotní jednotku T3000 K-Type. Ty poskytují živé měření nebo uloží až 65 000 sad informací, které pak mohou být staženy do hlavní jednotky CNX nebo přeneseny do PC a importovány do aplikace Excel. Veškeré hlavní jednotky a moduly systému CNX mohou být použity také jako samostatné měřící přístroje.

Systém Fluke CNX umožňuje uživatelům umístit moduly v nebezpečných nebo nevhodných místech, jako jsou elektrické rozvodné skříně, rotační stroje, nebo těžko dostupná a náročná prostředí, a pak sledovat hodnoty z bezpečné vzdálenosti. Měření více bodů současně je také výhodou při posuzování kapacity zatížení elektrických obvodů a řešení problémů elektronicky ovládaných zařízení.

Termální fotografie a videa a daty z měření pořízených bezdrátově z modulů CNX lze stáhnout a importovat do softwaru Fluke SmartView. To je profesionální sada nástrojů pro analýzu a reporting k prohlížení, komentování a úpravy infračervených snímků. Dokumentování situace za pomoci termálních snímků společně s měřenými hodnotami činí revizní kontrolu průkaznější a potvrzují platnost analýzy a celého reportu.

Dostupnost

Bezdrátové testovací nástroje Fluke CNX jsou nyní již k dispozici. Pro více informací navštivte: http://www.fluke.cz/cnx.

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

 

 

 

PRAM Consulting s.r.o.

Stanislav Přibyl
Tel.:     +420 222 351 493
Mobil:   +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz      

www.pram.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU