800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Profesionalizace zaměstnanců - školení
Stožáry veřejného osvětlení
Vůz na svoz komunálního odpadu
Úklidové služby na kolejích a hotelu
Nákup vertikálního obráběcího CNC centra
5 nejnovějších nabídek
Hyundai ix35
Plastové zbytky na další zpracování
Posudek v řezu
Modelování s podporou BIM, analýza a normové posudky v jednom programu.
17 tun HDPE drti z popelnic, mix barev - k okamžitému odběru

Těsnění armatur – kvalita je zárukou spolehlivosti

12/02/2013

Armatury a ventily jsou nepostradatelným prvkem mnoha průmyslových zařízení. Konstrukce, provedení, rozměry a použití armatur je značně rozmanité. Jedno však mají všechny armatury společné. Pro svůj bezpečný a spolehlivý provoz nutně potřebují kvalitní spolehlivá těsnění.

 

U běžných armatur se jedná zejména o těsnění vřetene, těsnění dělící roviny a těsnění připojovacích přírub.

Osvědčeným těsněním vřetene jsou lisované grafitové ucpávkové kroužky, kalibrované pletené kroužky, karbonové kroužky a jejich sestavy. Na našem trhu se běžně vyskytují ucpávkové kroužky zpravidla značně proměnlivých vlastností. Nejdůležitější vlastnosti jsou vnitřní struktura, homogenita, hustota, pružnost kroužku a čistota grafitu. Vyrobit skutečně kvalitní ucpávkový kroužek proto není jednoduché.

Ucpávkové kroužky EURORING® zaručují nejvyšší dosažitelnou kvalitu. Ucpávkové sady EURORING® splňují ukazatele TA-LUFT. Při výrobě těchto kroužků a sad vždy dbáme zejména na správný mechanický výpočet, na přesnost celého výrobního postupu, na jakost použitého grafitu a na 100% kontroly všech fází výrobního procesu.

To je možné pouze s moderní CNC technologií a odpovídajícími přesnými měřícími postupy a prostředky.

 

Ucpávkové kroužky EURORING®

(viz: PRODUKTY/UCPÁVKOVÉ KROUŽKY GRAFITOVÉ) jsou pro armatury optimální řešení. Vykazují špičkové parametry a zaručují vysokou těsnost a dlouhodobou spolehlivost v celém rozsahu použitelných teplot (max. 650°C pára). Dle provedení jsou vhodné kromě páry také pro plyn, petrochemii, chemická média, pitnou vodu a jaderné strojírenství. Vyrábíme je běžně do průměru cca 300 mm, do 500 mm na zakázku. Provedení vcelku, dělené, segmentované, s úkosem, speciální. Certifikovaná kvalita TA-LUFT, ITI-JS, ISO9001/2009.

 

Plochá těsnění pro armatury

Významné je těsnění dělící roviny armatury a připojovacích přírub. Tato plochá těsnění navrhujeme, spočítáme a následně vyrábíme z materiálu optimálního pro dané použití armatury.

Osvědčené jsou expandovaný grafit, PTFE, PEEK, PTFE-opláštěná, bezazbestové materiály REINZ, KLINGER, GAMBIT, pryže EPDM, VMQ, FKM, FFKM a.j.

Plochá těsnění pro Vaše armatury vyrábíme na nejmodernějších CNC vyřezávacích plotterech s činnou plochou 3000x1500mm. Můžeme tak velmi rychle vyrobit libovolný počet, rozměr a tvar těsnění (např. těsnění třmenových a víkových šoupátek S13111606, S30111516 apod.).

Pro vysoké teploty a tlaky vyrábíme hřebenová (hřebínková) těsnění z oceli 1.4541 s grafitovými příložkami.

Pro chemicky vysoce agresivní média vyrábíme plochá těsnění opláštěná PTFE, která zaručují dokonalou chemickou odolnost a dobře volitelné mechanické parametry. Významnou výhodou opláštěných těsnění je jejich příznivá pořizovací cena.

 

Montážní podklady

Pro zaručení spolehlivosti a těsnosti armatur je velmi důležitá správná montáž použitých těsnících prvků. Montážní údaje a jiné podklady pro těsněné spoje poskytujeme formou kompletní technické podpory včetně výpočtů.

 

Sedla kulových ventilů

Sedla kulových ventilů vyrábíme CNC třískovým obráběním z PTFE (polytetrafluoretylen, teflon, fluon, hostaflon, ftoroplast...), PTFE modifikovaného, PTFE kompaundního a z materiálu PEEK (polyetereterketon). Polotovary pro výrobu máme skladem.

 

tesn_266

 

Pro více informací nás kontaktujte prostřednicvím poptávkového formuláře.

 

GÜSCHU TĚSNÍCÍ TECHNIKA s. r. o.

 

Jáchymovská 1369
Ostrov
363 01

 

Kontaktní údaje

Tel.: +420 353 618 081
Mob.: +420 602 432 288
Fax: +420 353 618 082
E-mail:
Internet:

 

http://firmy.industry-eu.cz/guschu-tesnici-technika-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU