800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Tlakový nerezový filtr TVK

13/01/2014

 

Tlakové nerezové náplňové filtry TVK vyráběné společností VODASERVIS s.r.o. slouží k  filtraci a úpravě vody . Průtoky filtrů jsou od 0,2 do 140 m 3/hod. Provedení filtrační nádoby je robustní a celokovové. Použité materiály jsou s  atestem vhodnosti i pro styk s  pitnou vodou. Technologie výroby a použitý materiál jsou zárukou vysoké životnosti zařízení bez dalších nutných oprav, nátěrů, a výměn z opotřebení.

Základní typy filtrů TVK jsou pískové , odmanganovací (S), dechlorační (U) a odkyselovací (O) s možností ovládání manuálně či automaticky .

Filtry jsou dodávaný kompletní připravené k instalaci. Součástí filtrů je filtrační náplň, armatury na ovládání průchodu vody filtrem z PVC, tlakoměry na vstupu vody a výstupu vody, odpouštěcí kohout, automatický ovzdušňovací ventil, restriktor proti úniku filtrační náplně a průhledítko na odpadní vodě. V případě automatického řízení je součásti i řídící jednotka bezolejový kompresor tlakového vzduchu na ovládání armatur.

 

Využití:  odstranění železa, manganu, hliníku, HSK Mn, zákalu, zbarvení, zápachu, amonných iontů, kyselosti, pesticidních látek, uranu, chlorovaných uhlovodíků, arsenu, těžkých kovů, ozónu aj.

 

 

filtry_615

 

 

Více informací najdete zde

 

 

VODASERVIS s.r.o.

591 01  Žďár nad Sázavou

+420 566 620 587

obchod@vodaservis.cz

www.vodaservis.cz

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/vodaservis-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU