800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Propagační a dárkové předměty
Letni a zimní údržba silnic
Údržba veřejné zeleně
Výstavba rodinného domu - dřevostavba
Nákup automatické linky
5 nejnovějších nabídek
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů
Slévárna hliníku - Top Alulit s.r.o.
Sáček pro balení textilu 230×440+0+50
Sáček pro balení potravin 67×110+0+30

TOYOTA otevřela nový elektronický obchod

05/02/2014

Společnost Toyota Material Handling CZ (dále jen TMH CZ) připravila pro své zákazníky nový elektronický obchod s manipulační technikou. Cílem je nabídnout všem uživatelům nejen moderní a jednoduché prostředí, které je na webových stránkách dnes nutností, ale také rozšířenou nabídku vozíků, vysoký standard služeb a podpory obvyklé spíše u největších elektronických obchodů v segmentu B2C.

„Nákup na internetu je sice v České republice velmi oblíbený, nicméně v B2B segmentu a především v oboru manipulační techniky je tato forma prodeje teprve v počátcích. Stejně jako tomu bylo v B2C segmentu, musíme i my přesvědčit zákazníky, že se nemají čeho bát“, říká Radek Vytiska, specialista na online marketing společnosti TMH CZ, a dodává: „K tomu napomáhá nejen dobré jméno společnosti Toyota Material Handling, kvalitní produkty Toyota a BT, ale hlavně komunikace se zákazníkem a podpora na nejvyšší úrovni.“

Hlavním přínosem elektronických obchodů bývá úspora. Nejde jen o úsporu na ceně, ale také o úsporu času při objednávce a dodání produktu. Eshop TMH CZ v tomto směru nezaostává. Na všechny produkty v nabídce je poskytována výrazná sleva, doprava každé objednávky je zdarma, produkty skladem jsou doručeny do 48 hodin. Každá změna stavu objednávky je zákazníkovi ihned odeslána a kdykoli se na ni může podívat ve svém účtu.

Vybírejte z širší nabídky

Eshop není pro společnost TMH CZ novinkou, aktuální verze ho však povyšuje na novou úroveň. Kromě výše uvedených změn byl také rozšířen sortiment vozíků. V nabídce nyní naleznete nejen paletové vozíky a ručně vedené elektrické vozíky, ale nově také policové vozíky a další manuální vozíky.

První ohlasy na novou formu eshopu i výsledky prodejů jsou pozitivní. I nadále jsme však připraveni reagovat na jakékoli požadavky a přání zákazníků jak elektronickou formu prodeje ještě vylepšit,“ uzavírá Radek Vytiska.

Jestli se společnosti TMH CZ podařilo splnit uvedené cíle, můžete posoudit na adrese www.toyota-eshop.cz.

 

vozik_459

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

252 19  Rudná

+420 311 651 111

used@cz.toyota-industries.eu

www.toyota-forklifts.cz

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/toyota-material-handling-cz-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU