800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Toyota rozšířila nabídku dieselových motorů pro vozíky Tonero

27/04/2015

 

toyota_120_03

 

Toyota Material Handling Europe (TMHE) posiluje nejen svoje portfolio čelních vozíků řady Tonero, ale rozšířila také nabídku dieselových motorů o nový model s motor_289nižšími emisemi a výrazně nižší spotřebou paliva. Širší nabídka pomůže ještě lépe pokrýt odlišné potřeby různých aplikací zákazníků, zejména z hlediska produktivity, nákladů na manipulaci a ochrany životního prostředí.

Čelní vysokozdvižné vozíky se dieselovými motory jsou nejvíce využívanými modely v mnoha různých oborech našich zákazníků," říká Craig Walby, Director Product Management v TMHE a dodává: "Proto jsme vyvinuli úplně nový, velmi dobře technicky vyladěný dieselový motor s vysokou účinností a nízkou spotřebou paliva."

Nový motor plně nejenže vyhovuje novým emisním normám Stage 3B, ale překračuje výrazně jejich technické nároky, a to i bez využití lapače sazí. Motor s modelovým označením 1ZS díky novým moderním technologiím velmi dobře vyvažuje produktivitu, výkon a spotřebu paliva. Toyota tradičně využívá ve svých čelních vozících vlastní průmyslové motory s ideálním designem pro vysoké nároky odvětví manipulace a skladování. Toyota může být na svůj vlastní výzkum a vývoj nových průmyslových motorů určených pro použití ve vysokozdvižných vozících právem hrdá, protože představují světově uznávanou kvalitu.motor1_225

Ať již zákazník potřebuje velmi silný motor nebo dává přednost méně nebo středně výkonnému pohonu, naše nabídka vylepšených vlastních průmyslových motorů Toyota nám umožňuje vybavit a dodat modely řady Tonero vždy s potřebným motorem s nízkou spotřebou, nízkými emisemi CO2 a požadovaným výkonem. Naši zákazníci si mohou vždy vybrat takové řešení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám a provozním podmínkám,” doplňuje Craig Walby.

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049
Rudná
252 19

 

Kontaktní údaje

Tel.: +420 311 651 111
Mob.: zelená linka: +420 800 900 911
Fax: +420 311 651 311
E-mail:
Internet:

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU