800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Trendy automobilové logistiky

20/07/2016

 

Konference TAL – Trendy automobilové logistiky se každý rok věnuje aktuálním tématům v oblasti logistiky, výroby, integrace a využití moderních prostředků IT nejen v  automobilovém průmyslu. Každoročně se této akce zúčastní přes 150 lidí z branže. Za dobu své existence si získala na trhu silné postavení a je vyhledávaným místem pro setkávání vedoucích pracovníků a odborníků zejména v automotive odvětví.

Firma Lintech se i letos zúčastnila jako partner této akce se svojí prezentací kompaktního laserového zařízení Lin-box pro rychlý a precizní laserový popis kovových, plastových nebo lakovaných komponent.

Akce proběhla v zajímavém a atraktivním prostředí restaurace Aureole v Praze. Aureole je unikátní projekt ve 27. patře City Tower, nejvyšší budovy v Praze. Restaurace se nachází v závratné výšce 109 metrů a patří mezi nejvýše položené restaurace v Čechách. Celým programem provázela moderátorka Štěpánka Duchková. Společenský večer byl i zároveň oslavou 20 let společnosti Aimtec na trhu a jako hudební doprovod vystoupila Jana Kirschner s kapelou.

 

 

LINTECH, spol. s r.o.

Chrastavice 3

Domažlice

344 01

Česká republika

 

Tel.:+420 379 807 211

Fax: +420 379 807 210

E-mail: info@lintech.cz

Internet: www.lintech.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU