800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka laserů
Výstavba nové ČOV a kanalizace
Vibrační stolice a mísicí linka
Dodávka odpadových nádob
Nákup obalového materiálu
5 nejnovějších nabídek
Elektroerozivní stroje - drátové řezačky AD 325 L BJ
Karusely - jednostojanové 1512
Nákup a prodej starších obráběcích strojů
Náhradní díly pro obráběcí stroje
Stěhování strojů a zařízení (demontáž a montáž)

Tubex – jednoznačný vítěz soutěže o nejlepší aerosolový obal

22/01/2014

 

Na kongresu světového sdružení výrobců hliníkových aerosolových obalů Aerobal byli představeni vítězové World Aluminium Aerosol Can Awards 2013. Porotu tvořili redaktoři z dvanácti známých a uznávaných obalářských časopisů. Gregor Spengler, generální tajemník, Aerobal: „Rozhodnutí poroty jasně ukazuje, kam směřuje vývoj aerosolů. Vedle bariérových vlastností, spolehlivosti, kvality a dobré recyklovatelnosti skórují především pro zajímavé možnosti potisku a tvarování. Pro marketing klienta nabízejí přehršel vizuálních efektů a způsobů, jak hrát na city spotřebitele v místě prodeje.”


Cenu pro výrobky uvedené na trh obdržel Tubex z Německa za obal pro značku Wellaflex. Přitahuje pozornost obrysovou ražbou kolem velkého W a F, aby se vytvořil prostor pro vytištění názvu Wellaflex. Takové řešení je náročné na výrobu, ale nabízí zážitek nejen zraku, nýbrž i hmatu. Díky optimalizaci postupů není rychlost výroby snížena proti běžnému obalu bez ražby.


Tubex získal i první cenu v kategorii prototypů za obal Autumn. Jde o vynikající příklad použití moderních tiskových technik a speciálních barev. Digitální tisk dokonale reprodukuje fotorealistický obrazy mladé ženy a výjimečné nuance v pleťových tónech až po světla na lícní kosti. Podzimně zbarvené listy kontrastují s černými vlasy.

 

 

obal1_400_04

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU