800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka strojů
Výkon činnosti koordinátora BOZP v přípravě a po dobu realizace stavby
Dodávka laserů
Výstavba nové ČOV a kanalizace
Vibrační stolice a mísicí linka
5 nejnovějších nabídek
Elektroerozivní stroje - drátové řezačky AD 325 L BJ
Karusely - jednostojanové 1512
Nákup a prodej starších obráběcích strojů
Náhradní díly pro obráběcí stroje
Stěhování strojů a zařízení (demontáž a montáž)

Tužka 3Doodler je ideálním nástrojem pro modeláře nebo designéry

12/02/2014

3Doodler funguje na stejném principu jako 3D tiskárny tisknoucí z termoplastů. Jde o ideální pomůcku k rozvoji představivosti. K práci s 3Doodlerem není třeba počítač ani speciální software. Pero je po připojení adaptéru a zavedení tiskového materiálu ihned připraveno k použití a limituje jej pouze fantazie uživatele. S perem lze vytvářet modely dle vlastní fantazie ve 2D i 3D prostředí, případně použít jednu z četných šablon, které 3Doodler nabízí ke stažení na svých internetových stránkách. Patentovaný chladicí mechanismus materiálu také zajišťuje okamžité tuhnutí materiálu v případě kreslení do prostoru.

Pomocí šablon lze také tisknout velké skládané objekty jako je například jeřáb či model Eiffelovy věže. 3Doodler je možné použít na všech površích včetně skla, papíru a plastu. K tisku lze použít materiály ABS a PLA o průměru 3 milimetry. Součástí balení je 3D tužka 3Doodler, adaptér, gumová krytka trysky a startovací balení materiálu ABS a PLA.

3D pero slouží především jako modelační nástroj a je určeno například modelářům, umělcům či kutilům. Potenciál 3D per je vysoký také u designerů, kteří s nimi mohou tvořit originální stavby nebo designové modely. Například v zahraničí již nyní probíhá obchodování s modely z 3D per, které designeři prodávají prostřednictvím online aukčních portálů a internetových tržišť. Druhotně je 3D pero korekčním nástrojem pro modely z 3D tiskáren. Pero slouží jako korektor umožňující rozšířit vytištěný model či jej lze použít jako nástroj pro opravu modelu po mechanickém poškození. Výhradním distributorem 3D tužky pro český a slovenský trh se stala společnost be3D.cz, která vyrábí 3D tiskárny DeeOrange a DeeRed.

 

 

pero_480

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU