800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrobení
Palety EURO,EPAL
Gitterboxy
Plastové palety
Trubka ocelová
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
Bedny Mars
Svářečské kukly a svářečky - A K C E
Pryžové podložky, pásky a terče vyrovnávají nerovnosti při stavbě venkovní terasy
Sportovní povrchy - venkovní i vnitřní podlahy Praha - zajistíme Vám profesionální pokládku

Úhlová bruska EBU 15 R70 od Narexu spojuje nejmodernější technologii s historickým designem

04/11/2013

 

Značný ohlas mezi profesionály z průmyslu, řemeslníky i kutily vyvolává Narex z České Lípy svým unikátním retro výrobkem v kovově šedém plastu s metalickým efektem, připomínajícím původní celokovové provedení strojů z roku 1943. Dvouruční úhlovou brusku EBU 15 R70 s průměrem kotouče 150 milimetrů podnik vyrobil v omezené pětitisícové sérii u příležitosti letošního 70. výročí zahájení produkce elektronářadí v České Lípě. Zcela plnohodnotný, silný a obratný stroj se jmenovitým příkonem 1400 W, který Narex uvedl do prodeje v listopadu, spojuje nejmodernější technologii s historickým designem.

„Málokdo ví, že mezi českými i slovenskými zákazníky dlouhodobě nepoužívanější a dodnes nejpoptávanější úhlová bruska pro průměr kotouče 150 milimetrů je světovým unikátem. Nikde jinde než u nás a na Slovensku se totiž tento specifický typ tak široce nepoužívá," říká prokurista Narexu ing. Viktor Vrabec. Podle něho je to doklad přetrvávající a v tradicích hluboce zakotvené rozdílnosti v potřebách uživatelů na jednotlivých trzích.

Stálou oblibu českého profesionálního elektronářadí v tradiční modré barvě potvrdila už na jaře další jubilejní „narexka" v nápadném retro stylu. Tentokráte šlo o historické „celokovové" provedení plnohodnotné příklepové vrtačky EVP 13-2 R70. Tento unikátní model se na trhu objevil koncem února a už v dubnu byla celá pětitisícová série vyprodána.

 

 

bruska_440

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU