800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava asfaltového povrchu komunikací
Obnova asfaltobetonových krytů
Fotovoltaická elektrárna
Dodávka multifunkčního CNC soustruhu
Veřejné osvětlení
5 nejnovějších nabídek
Průmyslové čistírny odpadních vod
VW Polo
Laminátová plovoucí podlaha Eurowood STAR Borovice natur 2774
Kvalitní ocelová dvířka - protipožární (EI (EW) 15-90 DP1)
TECHNICKÉ SPREJE

Ušetřete energii s novými okny

20/09/2013

 

Děsí Vás vysoké účty za energii? Možná je na čase zamyslet se, jakým způsobem teplo ušetřit. Teplo nám utíká nejen skrze zdivo, ale především přes okenní otvory. Jedním ze způsobů, jak z dlouhodobého hlediska uspořit podstatnou část výdajů, je výměna starých oken za nová. Na výběr jsou plastová, hliníková nebo dřevěná.

 

okno_600_02

 

Jakou variantu oken vybrat?

Rozhodli jste se pro investici do nových oken, ale nevíte si rady s jejich výběrem? Vybrat si mezi plastovými, hliníkovými nebo dřevěnými okny je dost obtížné – každá varianta má svá pro a proti. Neshazujeme ani jednu variantu, preferujete-li ovšem okna, která nejsou náročná na údržbu a jsou za rozumnou cenu, volte okna plastová. Plastová okna mají vynikající tepelnou a zvukovou izolaci a navíc se vyrábí v širokém provedení barev a profilů. Nechcete-li se spálit, volte kvalitní české výrobky, a ne levné varianty z Polska. Vyhnete se tak problémům se zatékáním, žloutnutím profilů, rozpadajícímu se kování.

 

Polská okna se navíc velmi špatně reklamují a jejich životnost není ani zdaleka taková jako u výrobků vyráběných v Čechách, splňujících požadované normy. V našem sortimentu najdete v nabídce klasické pětikomorové, ale i šestikomorové profily. Samozřejmostí je pestrá paleta barevných dekorů dle vzorníku RAL a imitací dřeva, zasklení – dvojskla, trojskla, bezpečnostní skla a další typy nadstandardních skleněných výplní. Skla s novými typy povlaků napomáhají snižovat náklady na energii a vytvářet optimální životní klima.

 

okno1_400_03

 

Bohemia Plast

Například nyní přicházíme s novinkou zasklení THERMOBEL TG iplus LS/LST, které umožňuje využít tepelných zisků ze slunce jako přírodního zdroje energie. Izolační zasklení je tak ideální pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.

 

 

 

www.novinky.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU