800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Soustruh SUI 32/750
Konektory
Výroba tyčí a držáků
Elektrárny
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
ESD lehké palety
Plastové kanystry s kohoutkem, army kanystry
Bruska rovinná BPH 300
Těžký soustruh Heyligenstaedt

V akci společnosti Rigips získejte tmel Rifino Top za 1 Kč

02/02/2016

 

rigips_315

 

Společnost Rigips, výrobce moderního stavebního systému, nabízí odborné i laické veřejnosti nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství. Srdcem obchodu je přehledný kalkulátor spotřeby materiálu a ceny, který rychle spočítá, kolik sádrokartonových desek a příslušenství budete pro daný prostor potřebovat. Kalkulátor funguje i na tabletech a chytrých telefonech. Nyní navíc ke každým osmi zakoupeným sádrokartonovým deskám s technologií Activ´Air získáte 5 kg tmelu Rifino Top za 1 Kč. Akce platí až do konce února.

    

    V e-shopu společnosti Rigips (http://www.rigips.cz/eshop/) se zorientujete velmi snadno a rychle. Přehledná horní lišta v sobě zahrnuje několik sekcí, od kalkulátoru přes prodejce až po kontaktní údaje. V sekci Kalkulátor si vyberete kategorii, pro kterou chcete spotřebu sádrokartonových desek spočítat (příčky, předstěny, podlahy, podhledy, podkroví, omítky). Po zadání celkové výměry prostoru a typu konstrukce obdržíte výpočet spotřeby sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství včetně cenové kalkulace. Celou objednávku poté takto můžete obratem zaslat do stavebnin, které jsou zároveň i partnerem e-shopu, a budete jen čekat na termín vyzvednutí materiálu.

 

   Technologie Activ´Air je moderní a unikátní řešení pro zkvalitnění ovzduší v interiérech. Díky speciální složce Activ´Air obsažené v sádrokartonových deskách Rigips je neutralizován formaldehyd, který se nachází všude kolem nás (v kobercích, v nábytku, v cigaretovém kouři atd). Formaldehyd může způsobovat nepříjemné zdravotní potíže, například bolesti hlavy či oslabení imunity. Technologie Activ´Air formaldehyd neutralizuje na dobu minimálně padesát let.

               

Více informací naleznete na http://www.rigips.cz/eshop/.    

 

 

O SPOLEČNOSTI SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain patří k top 100 průmyslových podnikům světa. V letošním roce slaví společnost 350 let své existence, a svým mottem k tomuto výročí: „350 důvodů, proč nadále věřit v budoucnost“ odkazuje na své plány a potenciál do budoucna.

Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a v oblasti stavebnictví. Navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí na celém světě.

Společnost vyrábí také skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

V mnoha oblastech, ve kterých na světovém trhu působí, je Saint-Gobain jedničkou na trhu.

  • Saint-Gobain je největším evropským prodejcem stavebních materiálů.
  • Osmdesát hlavních měst světa a více než sto velkých světových metropolí využívá potrubní vedení vyrobené Saint-Gobain.
  • Každé druhé auto, které jezdí na evropských silnicích, má skla vyrobené Saint-Gobain.
  • Každá druhá střecha v Evropě a jedna pětina domů v USA využívá izolace vyrobené skupinou Saint-Gobain.

 

Obrat skupiny ročně dosahuje 41 miliard EUR.

Saint-Gobain působí v 64 zemích a má téměř 190 tisíc zaměstnanců.

 

rigips1_460

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU