800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Více než 60 nových značek v normě ISO 7010

02/06/2014

 

brady_262

Nové mezinárodní bezpečnostní značky

 

znacky_302

 

International Standards Organisation přidala nové značky do normy ISO 7010, čímž pokračuje vúsilí vytvořit mezinárodně standardizovaný bezpečnostní jazyk zaměřený na maximálněmožnou rozpoznatelnost po celém světě. Brady Corporation jako mezinárodní výrobcebezpečnostních identifikačních produktů zahrnul nové normalizované značky do své rozsáhlénabídky bezpečnostních označení.


Nové námořní značky
K novým značkám podle ISO 7010 nyní patří stávající námořní značky, které byly do této normypřidány. Tyto značky varují před běžnými riziky, s nimiž se lze setkat typicky v námořníchsouvislostech, nebo označují, kde lze nalézt záchranné vesty. Přidáním kompletní sadynámořních značek se ISO 7010 posouvá do pozice nejuznávanější mezinárodní normy probezpečnostní značky.


Brady dodává všechny námořní ISO 7010 značky podle směrnice Marine Equipment Directive,která zaručuje kvalitu hotového výrobku. Díky nabídce všech nových značek ve vyhovujícíchfotoluminiscenčních materiálech jsou bezpečnostní značky od Brady také dobře viditelné vetmě bez potřeby nouzového napájení.


Plyn, související rizika a požární výzbroj
Vedle námořních značek byl k mezinárodní normě ISO 7010 přidán také velký počet značek zoblasti rizik souvisejících s plyny a požární výzbrojí. Společnosti nyní mohou používatvšeobecně známou bezpečnostní značku, aby sdělily, kdy jsou plynové masky povinné nebokdy by zaměstnanci měli přijmout další opatření k ochraně před plynem.


Nové značky podle ISO 7010 byly vytvořeny k přesnější identifikaci různého protipožárníhonářadí a vybavení. Kromě standardní značky hasicího přístroje, která již byla v ISO 7010zahrnuta, existují nyní specifické mezinárodní symboly například pro hasicí přístroje nakolečkách nebo různé typy hadic.


Dálkově ovládaná vozidla
ISO 7010 nyní také obsahuje univerzální bezpečnostní značku pro varování okolostojících předdálkově nebo automaticky ovládanými vozidly v daném prostoru. Tato nová mezinátodní bezpečnostní značka byla vytvořena pro použití ve stále více automatizovaných skladech a logistických centrech po celém světě.


Brady nabízí všechny nové bezpečnostní značky podle ISO 7010 v různých kombinacích kvalitních materiálů, barev, lepidel a povrchových úprav schopných odolávat teplu, chladu, vlhkosti, slunečnímu světlu a/nebo chemikáliím.


O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řešení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné štítky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro bezpečnostní značení. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na
www.bradycorp.com.


BRADY
Lindestraat 20,
9240 Zele
BELGIUM
Van de Putte Tom
Telefon: +32 (0) 473 78 49 37
emea_request_marcom@bradycorp.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU