800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata
Rekonstrukce nemovitosti
Konektory
Zvýšení bezpečnosti dopravy
Balíky sena a slámy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Výměna dat se synchronizací katalogových položek

30/10/2014

 

eplan_95

 

Rozšířené rozhraní pro Teamcenter
Na trh bylo uvedeno pokročilé rozhraní mezi prostředími EPLAN a Teamcenter. Rozhraní umožňuje obousměrnou synchronizaci katalogových položek v knihovnách dílů E-CAD a PLM. Synchronizace může být automatická v pravidelných intervalech nebo manuální na vyžádání. Nové rozhraní zahrnuje funkce pro pořizování a aktualizaci dat jednotlivých položek a podporuje nejnovější verze softwaru Teamcenter.

Eplan Teamcenter.jpg: Provázání dat mezi různými obory - projekty EPLAN se mohou jednoduše stát součástí prostředí Teamcenter.


Od nynějška je na trhu k dispozici nové, rozšířené rozhraní mezi EPLAN a Teamcenter, které nabízí uživatelům více funkcí včetně synchronizace katalogových Rozhraní umožňuje provázat databázi položek v prostředí EPLAN s daty v prostředí Teamcenter. Funkce, které byly součástí předchozího rozhraní uvedeného na trh přibližně před rokem, sice byly zákazníky velmi dobře přijaty, ale uživatelé už netrpělivě čekali na rozhraní EPLAN – Teamcenter které by umožnovalo spravovat kompletní dokumentaci elektrotechnických projektů. Dokumentace k projektu z platformy EPLAN nyní může být přímo zpracovávána v prostředí Teamcenter, který patří mezi nejrozšířenější software pro řízení životního cyklu dokumentace (Product Lifecycle Management) (PLM) . Modul pro integraci do Teamcenter umožňuje řešení EPLAN zcela integrovat do prostředí PLM. Elektroinženýři tak dostávají kompletní datový model digitálního modelu výrobku, který byl vytvořen mechanickou konstrukcí a tento model výrobku doplňují o
další oborová data E-CAD, jako schémata zapojení, rozpisky materiálu a dokumentace EPLAN.

Tvorba, ukládání a revize kusovníků (Seznamy materiálů BOM)uložit a revidovat kusovníky


Rozhraní pokrývá základní požadavky na správu projektových dat - Design Data Management. Ty zahrnují správu konstrukčních dat EPLAN; otevírání, ukládání a revizi dat, podporu všech schvalovacích a změnových procesů, vytváření a aktualizaci výpočtů v EPLAN, obousměrnou synchronizaci atributů projektu, přebírání pravidel pro vytváření názvů a čísel položek z prostředí Teamcenter, vytváření, ukládání a aktualizaci kusovníků z prostředí EPLAN v Teamcenter a ověřování uživatelů EPLAN a jejich následnou autorizaci pro vstup do prostředí Teamcenter. Integrace funkcí Teamcenter do uživatelského rozhraní EPLAN umožňuje uživatelům snadno vstupovat do projektů Teamcenter ze svého důvěrně známého prostředí. Integrace EPLAN pro Teamcenter podporuje verze systému EPLAN 2.2, 2.3 a zakrátko i 2.4 a Teamcenter verze 9.1 a 10.1.


Poznámka: Teamcenter je ochranná známka firmy Siemens Product Lifecycle Management Software Inc. nebo jejích zastoupení v USA a v ostatních zemích. Všechny ostatní obchodní známky a registrované značky jsou vlastnictvím svých držitelů.

EPLAN Software & Service
EPLAN Software & Service vyvíjí inženýrská řešení, která urychlují proces vývojových a konstrukčních prací. Mezioborové expertní systémy zajišťují maximální produktivitu a integraci dat. EPLAN jako dodavatel řešení vyvíjí koncepce PDM a PLM navržené na míru požadavkům zákazníka a poskytuje k nim vyčerpávající nabídku služeb, jako jsou zákaznické úpravy, konzultace a školení. Faktory úspěchu jsou schopnost inovačního vývoje, důsledně praktický přístup a mezinárodní přítomnost. EPLAN je členem skupiny Rittal International a s ní součástí Friedhelm Loh Group s 11 500 zaměstnanci po celém světě a obratem ve výši 2,2 miliardy euro (v roce 2011). EPLAN je proto synonymem pro kontinuitu a bezpečnost investic. Přítomnost společnosti v padesáti zemích je základem pro podporu 40 000 zákazníků s více než 100 000 instalacemi po celém světě. Firemní slogan „Efficient Engineering“ podtrhuje význam optimalizovaných, efektivních procesů, které udržují podniky trvale konkurenceschopné.
www.eplan.cz

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.
Liberec, Dřevařská 876, PSČ 463 11
Czech Republic
Radka KOLINSKA
Telefon: +420 603 293 163
Kolinska.R@eplan.cz
EPLAN Software & Service GmbH & Co. KG
An der alten Ziegelei 2
D-40789 Monheim
Tel.: +49 (0)2173 3964-0
Fax: +49 (0)2173 3964-25
info@EPLAN.de
www.EPLAN.de
Hagelschuer Birgit
Telefon: +49 2173 3964-180
Hagelschuer.B@EPLAN.de

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU