800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Výroba rozvaděčů

08/01/2017

 

doucha_120_01

 

Rozvaděče – výroba rozvaděčů nn do 1000V

Naše firma vyrábí elektrické rozvaděče již od roku 1991. Díky tomu jsme získali bohaté zkušenosti při realizaci různých typů zakázek a můžeme tak našim zákazníkům nabídnout optimální řešení jejich požadavků. V současné době jsme schopni vyrobit rozvaděče se jmenovitým proudem až 3200A jak pro občanskou tak i pro průmyslovou sféru.

Při výrobě používáme přístrojů všech světových značek, které osazujeme do oceloplechových skříní vlastní konstrukce nebo do běžně dostupných typových výrobků. Rozvaděče vyrábíme v provedení pod a na omítku nebo ve skříňovém provedení se stupněm krytí až IP54/20 (vyšší krytí na dotaz).

Elektroměrové rozvaděče

Vyrábíme elektroměrové rozvaděče pro rodinné domky, bytové domy i administrativní a průmyslové objekty. Provedení rozvaděčů vždy odpovídá požadavkům zákazníka i příslušného rozvodného závodu. Na přání dodáme také pozinkované ocelové rámy rozvaděčů pro zajištění vyšší odolnosti. V případě požadavku také dodáváme rozvaděče s protipožární úpravou EW nebo EI.

Odbočné rozvaděče

Odbočné rozvaděče zná každý z nás – jsou to například rozvaděče bytové. Odbočné rozvaděče osazujeme dle rozsahu buď do typových plastových rozvodnic nebo do našich oceloplechových rozvaděčů (v případě požadavků na vyšší mechanickou odolnost nebo větší rozměry). V některých případech je možné zkombinovat elektroměrový a odbočný rozvaděč, takže pak obsahuje vlastní měření odběru a také přístroje pro jištění dalších obvodů.

Staveništní rozvaděče, zásuvkové skříně

Součástí naší produkce jsou také staveništní rozvaděče a zásuvkové skříně. Staveništní rozvaděče vyrábíme v „přenosném“ provedení a mohou být také vybaveny elektroměrem pro podružné nebo fakturační měření (pak elektroměr osazuje rozvodný závod).

Zásuvkové skříně dodáváme dle specifikace zákazníka, mohou v plastovém i oceloplechovém provedení.

Rozvodny a průmyslové rozvaděče

Tyto rozvaděče většinou osazujeme do oceloplechových skříní vlastní výroby, které vzhledem i provedením odpovídají současným požadavkům na takové aplikace. Jsme schopni vyrobit jakoukoliv rozvodnu nn do proudu 3200A, a to včetně propojovacích mostů a jejich kompletace na místě.

Průmyslové rozvaděče vyrábíme do vlastních skříní, na přání zákazníka je můžeme vyrobit i do skříní jiných výrobců. Do naší produkce spadají rozvaděče pro řízení strojů, technologií, měření a regulaci, dále rozvaděče velkých administrativních a obytných objektů atd.

Kompenzační rozvaděče

Kompenzační rozvaděče vyrábíme buď jako samostatné nebo jako součást dodávané rozvodny. Používáme výhradně kvalitní komponenty s ověřenými parametry. Dodáváme také hrazené (chráněné) provedení kompenzačních rozvaděčů s filtračními tlumivkami.

Další výrobky

Na přání zákazníka vyrábíme také další výrobky – ovládací skříně, pulty nebo atypická zakázková zařízení. Pokud máte požadavek na jakékoliv netypické provedení, kontaktujte nás.

 

dsc_420

 

DOUCHA s.r.o.

Střítež 41
Střítež u Jihlavy
588 11
Česká republika

Tel.: +420 567 217 338, +420 567 217 678
Fax: +420 567 217 679
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU