800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Vyšel nový REC magazín

16/10/2013

Vážení klienti, milí přátelé,
mezera1_411
Vy, kdo stránky našeho ekologického čtvrtletníku držíte v rukou poprvé, dovolte úvodem krátké představení. Jedná se omagazín Recyklačního Ekologického Centra, společnosti REC Group s.r.o., sídlící ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Plných patnáct let se řídíme týmž mottem „s námi se v moři odpadů neztratíte“. Naše ekologické aktivity a služby veřejnosti přitom rok od roku stále více překračují hranice regionu, v němž se tyčí naše majáky, symboličtí strážci pořádku.
Máme tu podzim. Popodzimní rovnodennosti jsou hodiny světla překonávány hodinami tmy. Vzduch je chladnější. Slunce zubatější. Listí na stromech se co nevidět zbarví do teplých tónů. I my vybarvujeme. Zkrášlujeme. Modernizujeme.
Do ulic vyjely naše nové vozy, které rozšíří a zefektivní naše služby. Pořizujeme nejmodernější a nejlepší technologie, jaké trh nabízí. O tom svědčí rovněž rozmach společnosti GELPO, jejíž výrobní linka patří k nejlepším v zemi. Nová technologie pro zpracování nadrozměrných pneumatik ve společnosti RPG Recycling je v Česku zcela unikátní. Rovněž společnost STEELMET rozšířila strojní vybavení. A společnost OTR Recycling bravurně zvládla další náročnou demolici nemocniční hokomplexu.
Ve všech oborech své činnosti se řídíme zásadou maximální možné využitelnosti všech odpadů. Na prvním místě vždy stojí využití materiálové, následuje využití energetické a až docela poslední možností je skládka. Krásnou ukázkou efektivního využití odpadu je unikátní KOVOZOO, která se díky soutěžím,  dětským aktivitám i zájmu veřejnosti neustále rozrůstá o nové a nové přírůstky. Abychom novým kouskům snáze pomohli na svět, chystáme se pro  KOVOZOO dokonce vystavět porodnici. KOVOZOO se stává stále žádanější staroměstskou atrakcí. Není divu, že nadchla i tvůrce televizní
Toulavé kamery. Rozpoznali její kouzlo.
Přeji Vám, abyste si i Vy podzimních dnů dokázali naplno užít. Abyste se dokázali nadchnout okamžikem. Dívejte se pozorně kolem sebe a objevte krásu, která mnohdy není na první pohled zřejmá.
mezera_405
Více najdete v novém čísle zde

mezera_405_01

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
GELPO s.r.o.
Vazová 2143
688 01 Uherský Brod
Česká republika

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU