800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

VYSOCE ODOLNÁ TEPELNÁ OCHRANA KABELŮ

06/03/2013

ANAMET EUROPE – HIPROJACKET

VYSOCE ODOLNÁ TEPELNÁ OCHRANA KABELŮ

Materiál s názvem Hiprojacket je výrobkem holandské společnosti ANAMET EUROPE a slouží k ochraně kabelů vůči vysokým teplotám. Chrání před roztavenými látkami, občasnému působení plamenů v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Hiprojacket nabízí především vynikající krátkodobou ochranu před otevřeným ohněm. Předností je snadná instalace včetně koncových vývodek se závitem PG a ISO přímých či úhlových.

Tento typ kabelové chráničky zajišťuje ochranu proti vysoké teplotě a zároveň její plášť, vnější vrstva, poskytuje výbornou odolnost proti většině průmyslových chemikálií a hydraulickým olejům.

Konstrukce tohoto tepelně odolného materiálu je tkaná ze skelných vláken. Plášť je ze silikonové pryže s oxidem železa, bez halogenu a proto velmi dobře odolává roztavenému kovu a intenzivnímu tepelnému záření.

TEPLOTNÍ ODOLNOSTI:

Stálá teplota : -55°C až + 260°C

Krátkodobá nižší : -55°C až + 1090°C po dobu 20 minut

Krátkodobá vyšší : - 55°C až + 1640°C po dobu 15-30 vteřin

DALŠÍ MOŽNOSTI A PŘÍSLUŠENSTVÍ:

Hiprojacket se dodává v trubicích, pásech různé tloušťky či plátech požadovaných rozměrů.

K Hiprojacketu patří jako velmi důležité příslušenství tepelná páska Hiprotape, která je tvořena speciální silikonovou pryží a je přilnavá sama na sebe. Používá se k utěsnění konců či spojů Hiprojacketu.

POUŽITÍ:

Sklářský průmysl, keramický průmysl, letecký průmysl, ocelárny, zpracování kovů, výroba strojů a přístrojů, tavné pece, svařovací cely a další.

VYHOVUJE NORMÁM LETECKÉHO PRŮMYSLU SAE AS 1055 A SAE AS 1072

 

 

 

ANAMET EUROPE – THERMOJACKET

Ochrana kabelů vůči teplotě + 538°C – TRVALE

Thermojacket – tento materiál je další variantou tepelné ochrany výrobce ANAMET EUROPE, kterou již 6 let výhradně zastupuje liberecká společnost ELTEQ, s. r. o.  na českém a slovenském trhu.

 

Tato pletená punčocha je vyrobena ze skelných vláken a povrch punčochy je napuštěný akrylem, který zvyšuje tuhost punčochy, odolnost proti obrusu a také snižuje třepení konců při střihu. Díky této tuhosti je Thermojacket určen pro delší hadicové či kabelové trasy, které je třeba ochránit v náročných prostředích. Velký úhel pletení jednotlivých vláken umožňuje punčoše velkou roztažnost, což je velmi důležité, pokud je na kabelu již zalisovaná koncovka a je třeba ji punčochou protáhnout.

Thermojacket je odolný vůči většině kyselin a nepůsobí na něj bělidla a rozpouštědla.

Pletená punčocha zlaté barvy Themrojacket není tak odolná proti roztaveným kovům jako materiál Hiprojacket, ale nabízí velmi dobrou ochranu proti intenzivnímu tepelnému záření i vyšších teplot.

Teplotní odolnost THERMOJACKETU je  -55°C až + 538°C TRVALE!

Na tuto punčochu, která se dodává pouze v trubicích a návinech po 15 a 30 metrech, jsou plně kompatibilní koncové vývodky s PG a ISO závitem. Nabízí se pro kabely od 6 mm až po 125 mm.

Nejčastější užití je ve sklářském a keramickém průmyslu, ocelárnách a železárnách i při výrobě strojů, v dopravních systémech a průmyslových instalacích.

 

hipro_prod_277

 

ELTEQ, spol. s r.o.

Puškinova 36
Liberec 25
463 12

Kontaktní údaje

Tel.: +420 482 313 241; 482 313 941
Mob.: +420 724 084 902; 725 501 917
Fax: +420 482 313 157
E-mail:
Internet:

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/elteq-spol-s-ro

 

 

 

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU