800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba šroubu a závitu
Celková rekonstrukce a zateplení střechy - bytový dům
Materiál PP natur pro vstřikování - stálé odběry !
Barevné kovy
Obrobení
5 nejnovějších nabídek
Korozivzdorné, konstrukčni legované, pružinové, nerez a žáruvzdorné oceli a slitiny
Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality
Gumové desky na podlahy - hnědý melír až do 100 %, pro posilovny, fitness i na ven
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny

Využijte blahodárné teplo infrasauny v pohodlí domova

12/02/2013

 

Infrasauny nám pomáhají s regenerací organismu i posílením obranyschopnosti, mají blahodárné účinky na celé tělo a jsou skvělým doplňkem pro zdravé hubnutí. Tuto proceduru si už můžeme užít i v soukromí domova.

Infrasauny využívají technologie infračerveného záření, které přenášejí teplo do celého organismu. To nám pomáhá proti ztuhlosti končetin, kloubů a zad, při léčbě kožních nemocí jako jsou lupénka, ekzémy či kvasinkové infekce.

sauna_400_02

nfrasauna Dante kombinuje výhody keramických a karbonových topidel v jednom těle. Celoskleněné dveře z hnědého tvrzeného skla, provedení kabiny z kanadského jedlovce. Umožňuje saunování až dvou osob. Cena 32 990 Kč se může měnit v závislosti na slevách.

FOTO: MARIMEX

Výhody infrasaun

„Infrasauny nepotřebují velký prostor ani stavební úpravy. Ty nejmenší, určené pro jednu osobu, zaberou pouze 104 x 87 cm. Lze je instalovat na kterýkoli povrch, jediným požadavkem je zásuvka elektrické energie s příkonem 230 V. Ale při umístění myslíme také na otevírání dveří,“ radí Helena Ševčíková z Hornbachu.

Po instalaci můžeme infrasaunu ihned používat. Její rozehřátí zabere jen 5–10 minut, během nichž je dobré být již uvnitř a nechat tělo rozehřívat s okolním vzduchem. Ideální doba saunování je 25–40 minut. Po saunování se osprchujeme vlažnou vodou, aby tělo neutrpělo šok a dále se mohlo potit a vyplavovat škodlivé látky z těla.

 

sauna1_400_02

 

Infrasauna I2 z červeného cedru, povrchově ošetřená voskem. Má vnitřní i venkovní osvětlení, ideální pro 2 osoby. Cena 17 100 Kč bez DPH.

FOTO: ALBIXON

Údržba a náročnost na provoz

Pro údržbu používáme produkty na čištění dřevěných ploch a na impregnaci dřeva. Většinou stačí dodržovat základní hygienická pravidla. Náročnost na provoz – náklady na jedno infrasaunování vycházejí na cca 5 Kč za hodinu užívání.

 

 

www.novinky.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU