800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Zakladatel značky HUTIRA slaví 70 let

18/06/2014

 

hutira_gas_industry_regulator_143_34

 

Blahopřejeme panu Ivo Hutirovi st., zakladateli značky HUTIRA k jeho významnému životnímu jubileu, 70. narozeninám a zároveň touto cestou děkujeme za jeho celoživotní práci a nasazení. Děkujeme za to, že nalezl odvahu založit v roce 1990 privátní firmu s názvem Ivo Hutira a začal tak hrdě budovat značku HUTIRA.

 

V době svých začátků neměl privatizační projekt ani finančního investora v zádech. Začínal od píky  se srdcem na dlani v kamenolomu v Omicích. Nejen zpočátku se potýkal s celou řadou nástrah  a podnikatelských problémů. Nikdy se však nezalekl a nevzdal, vždy se hrdě  bil a šel dál. Od původní myšlenky – provádět těžební činnost v provázanosti na stavebnictví a plynárenství přešel na výstavbu plynovodů, rekonstrukci a výstavbu plynových kotelen, poté přibyla i regulační technika. Byl  jedním z průkopníků zavádění nových trendů v oblasti plynárenství a tepelné techniky do bývalého Československa. Byl jedním z prvních, který přivedl na tehdejší trh s tepelnou technikou zahraničního výrobce. Tehdy  se jednalo se o francouzského výrobce plynových kotlů CHAPPEÉ  firmu CICH. V oblasti plynárenství to byl rovněž francouzský výrobce, výrobce regulátorů tlaku plynu firma FRANCEL. Domovní regulátor Francel  B6 si získal u montážních firem velmi rychle velkou oblibu a dodnes jeho mladší bratr, již s koncernovým jménem Fisher B6NG, patřící do skupiny EMERSON, udržuje své lídrovství  v ČR i na Slovensku.

Významným milníkem v jeho  podnikatelské kariéře byl rok 2000, kdy svou privátní firmu divizního uspořádání převedl do samostatných právnických subjektů.  Obchodní část s regulační  a tepelnou technikou předal svému synovi Ivovi – HUTIRA – BRNO, s.r.o. a stavební činnost svému bratru Luďkovi – HUTIRA – PSV Ivančice, s.r.o.. Sám se věnoval dále ve společnosti HUTIRA – OMICE s.r.o. kamenolomu, pozemnímu stavitelství, zakládání staveb, demolicím, recyklaci stavebních odpadů a dalším novým projektům. Spolupodílel se na výstavbě našeho areálu v Popůvkách u Brna a pod jeho odborným vedením nám v něm vyrostl pyšný monument, kamenný vrcholek „ Moravský Matterhorn“. Jeho aktivní činnost neustává ani v tomto pokročilém věku a tak nezbývá než mu poděkovat za veškeré dosavadní úsilí, které věnuje rozvoji značky HUTIRA a popřát  mu ještě hodně sil, pevné vůle a především zdraví, pro realizaci svých dalších plánů a vizí.

 

Kolektiv HUTIRA – BRNO, s.r.o.

 

Vintrovna 398/29
Popůvky u Brna
664 41
Česká republika

Tel.: +420 541 212 144
Fax: +420 541 219 763
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU