800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění
Výroba dle dokumentace
Trommelrohr
Regranulát PELD - dlouhodobě
Olověné autobaterie s elektrolyty
5 nejnovějších nabídek
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Žebérkové pletivo
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod
Silentbloky, těsnící elementy, "O" kroužky, desky, vlnovce, membrány

Zařízení Smart Liquid Plant pro Indii

19/05/2016

 

siad_120

 

SIAD Macchine Impianti s potěšením oznamuje své vítězství v tendru na významnou zakázku od přední indické společnosti.

Zakázka zahrnuje dodávku modulární separační jednotky (ASU) Smart Liquid Plant, která je produktem společnosti SIAD Macchine Impianti a je předurčena na výrobu kapalného kyslíku a dusíku.

Pět hlavních modulů, které tvoří systém, bude plně sestaveno a testováno u konečného odběratele, přičemž instalace a montáž proběhne přímo na místě za pouhých 15 dní, což je o 70% méně, než je obvyklá doba potřebná pro tyto operace a zařízení. Tím se ušetří asi 30 dnů času, čímž se umožní dřívější zahájení výroby, a také se významně sníží vlastní náklady na dokončení instalace.

Tato smlouva byla uzavřena velmi rychle. Po setkání, které se uskutečnilo na nedávné konferenci producentů plynu v Dubaji (v prosinci 2015), měl zákazník možnost navštívit nedaleké instalace SIAD Macchine Impianti v SAE a vlastní smlouva byla podepsána již o měsíc později.

„Kyslíkárna“ bude postavena ve spolupráci s indickým partnerem, kterému bude svěřena část s "warm end" (doslova s teplým koncem), tj. část zahrnující jednotky předchlazení a předčištění vzduchu. Výhody spolupráce v této oblasti jsou značné: lokalizace části produkce do Indie znamená úsporu dovozních cel a zámořské přepravy. Pro zákazníka to znamená mít počáteční lokální podporu při zachované prestiži západní značky.

 

f030_436
 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b
Praha - Stodůlky
15500
Česká republika

Tel.: +420 235 097 520
Fax: +420 235 097 525
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU