800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

ŽĎAS na brněnském veletrhu

12/12/2014

 

zdas_189_01

 

V letošním roce se na něm sešlo více než 1500 vystavovatelů, z toho 35 % ze zahraničí. Všech dosavadních padesáti šesti ročníků této prestižní akce se zúčastnila také naše akciová společnost ŽĎAS - v posledních letech ve společném stánku se svým majoritním vlastníkem, firmou Železiarne Podbrezová. Společná expozice skupiny firem ŽP Group patří na veletrhu k nejnavštěvovanějším a esteticky nejlépe propracovaným, a tak se nelze divit, že je středem pozornosti nejen běžných návštěvníků či obchodních partnerů, ale také všech nejvýznamnějších návštěv, které do areálu výstaviště přicházejí.

Už v den zahájení veletrhu, 29. září přivítali představitelé vedení firmy ŽĎAS v naší expozici prezidenta České republiky pana Miloše Zemana s jeho doprovodem. Předseda představenstva a generální ředitel akciové společnosti Železiarne Podbrezová, ing. Vladimír Soták, společně s místopředsedou představenstva a generálním ředitelem akciové společnosti ŽĎAS, ing. Miroslavem Šabartem, seznámili pana prezidenta se současnou situací ve firmě a zároveň mu popřáli všechno nejlepší k jeho 70. narozeninám.

V odpoledních hodinách se pak stánek společnosti ŽĎAS stal místem jednání premiéra České republiky Bohuslava Sobotky a řady ministrů jeho vlády s představiteli vedení společnosti ŽĎAS a s dalšími pozvanými hosty. Projednávané otázky se týkaly jak konkrétních obchodních záležitostí, tak také podpory průmyslu a obchodu. Diskuse se samozřejmě nevyhnula ani aktuální situaci způsobené vyhlášenými sankcemi proti Rusku. Souběžně s těmito oficiálními akcemi probíhala po celou dobu veletrhu řada významných obchodních jednání s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery, včetně účasti na odborných a vědeckých konferencích.

V letošním roce se expozice ŽĎAS, a.s. rozšířila i do montážních hal vlastního závodu. Souběžně s průběhem veletrhu totiž byla dokončována významná zakázka kosoúhlé rovnačky XRK 2-130 určené pro tureckého zákazníka. Toto zařízení bylo v expozici prezentováno formou modelu, ale konkrétní zájemci měli možnost seznámit se s tímto moderním strojem přímo v prostorách montáže firmy ŽĎAS. Návštěvníci projevili zájem i o další významné zakázky, mezi které aktuálně patří například dokončování dodávky rovnací a loupací linky pro firmu Třinecké železárny. Při tradičním setkání partnerů společnosti firem ŽP Group, kam ŽĎAS, a.s. již více než 12 let patří, vyjádřili představitelé společnosti přesvědčení, že i tento ročník veletrhu přispěl k rozvoji obchodních vztahů a že ani na příštím ročníku nebude akciová společnost ŽĎAS chybět.

 

stroje1_474

 

ŽĎAS, a.s.

Strojírenská 6
Žďár nad Sázavou
591 71
Česká republika

Tel.: +420 566 641 111
Fax: +420 566 642 850
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU