800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Zero Site – dvojí řešení pro moderní města

05/03/2014

 

ericsson_156

Městská populace roste tempem 7500 osob za hodinu a očekává se, že provoz přenosu dat v bezdrátových sítích se zvýší desetkrát do roku 2019. S velkou pravděpodobností se tedy zvýší i poptávka po dosahu bezdrátových telekomunikací ve městech.

Švédský technologický gigant Ericsson (NASDAQ:ERIC)  a Royal Philips (NYSE:PHG, AEX: Phia), globální lídr v oblasti osvětlovací techniky, společně představili inovativní a zcela nový model kombinovaného pouličního LED osvětlení s názvem Zero Site.

Partneři tak vyřešili dva hlavní problémy, kterým čelí dnešní města: poskytnout obyvatelům lepší výkon sítě v hustě osídlených městských oblastech a vysoce kvalitní energeticky úsporné osvětlení na veřejných místech.

Model nového kombinovaného pouličního osvětlení řeší dva problémy najednou: nabízí městům inovativní způsob, jak zavést nejmodernější, energeticky úsporné LED osvětlení a zároveň umožňuje síťovým operátorům nabídnout větší rozsah pro přenos širokopásmových a mobilních aplikací po celém městě.

Inteligentní pouliční osvětlení s názvem Zero Site představil Ericsson a Philips na MWC 2014 ve španělské Barceloně.

 

barcel_444

 

 

 

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2013 činily tržby naší společnosti 227,4 miliardy švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

 

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

 

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová

Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU