800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk formulářů
Alobal svačinový 10m
Fyzická bezpečnost - PD
Nákup redukčních ventilů
Výstavba kanalizace a čistírny odpadních vod
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Zloději loni napáchali škody v domácnostech za 473 miliónů korun.

12/02/2013

next_208Pozor na triky pojišťoven při vyřizování pojistné události i podpisu smlouvy

 

Praha, 17. ledna 2013 – Jestliže si dobře zabezpečíte byt či dům, nejenže uchráníte svůj domov před zloději, ale ušetříte i za pojištění domácnosti. Chcete-li získat od pojišťoven zajímavé výhody, zkombinujte různé bezpečnostní prvky. Tímto opatřením se současně vyhnete problematickému vyřizování případné pojistné události. Prevence není od věci ani z hlediska výše škod na majetku v důsledku vloupání do domů a bytů. Policie tyto škody za loňský rok vyčíslila na 473 milionů korun.

Zamezte problematickému vyřizování pojistné události

Kombinace certifikovaných bezpečnostních dveří, mříží, fólií nebo elektronických systémů je praktická z několika důvodů. Pojišťovna vám umožní sjednat smlouvu i na vyšší pojistnou částku, která přesně odpovídá hodnotě vašeho domácího vybavení: televizí, počítačů, fotoaparátů a jiné domácí elektroniky nebo dalších předmětů, zejména cenných obrazů, šperků či starožitností. „Bez certifikovaných bezpečnostních prvků smlouvu u některých pojišťoven vůbec neuzavřete. Jiné pojišťovny vás naopak klidně nechají uzavřít smlouvu na vysoké plnění i bez těchto požadavků. Dejte si však pozor. Může se stát, že v momentě, kdy dojde na vyřizování pojistné události, vám pojišťovna z důvodu nesplnění podmínek zabezpečení domácnosti odmítne pojistku vyplatit nebo ji vyplatí pouze v omezené míře. Certifikované bezpečnostní systémy vám dají do rukou argumenty a celý vyjednávací proces s pojišťovnou usnadní,“ říká Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností a ředitel společnosti NEXT.

Získejte výrazné slevy na pojistném

Přemýšlejte o tom, jaké bude zabezpečení vašeho domu či bytu už při pořizování nemovitosti nebo její plánované rekonstrukci. Čím více ochranných prvků zkombinujete, o to výhodnější smlouvu s pojišťovnou dostanete. „Na pojistném totiž můžete ušetřit až 20 %, tedy i několik tisíc korun ročně. Lze získat také jiné výhody, například úlevu na spoluúčasti při vyřizování pojistné události. Pokud zabezpečení vaší domácnosti neodpovídá požadavkům pojišťovny, vaše spoluúčast na pojištění bude naopak vyšší,“ říká Ivan Pavlíček, ředitel společnosti NEXT, která se zabývá komplexním zabezpečením domácností. Pojišťovny zohledňují při podpisu smlouvy i vyřizování pojistné události rovněž zajištění vašich oken, terasových a balkonových dveří, které můžete osadit bezpečnostními mřížemi nebo fóliemi s certifikací dle evropských norem.  Svoji roli hraje také pořízení alarmů nebo kamer.

 

Obrázky v tiskové kvalitě si můžete stáhnout na našem presscentru zde:

http://press.aspen.pr/var/images/26756-Dvere_SD_102_zdroj_foto_Next_(2).jpg

http://press.aspen.pr/var/images/26767-Elektronicke_zabezpeceni_zdroj_foto_Next.jpg

http://press.aspen.pr/var/images/26787-Mrize_zdroj_foto_Next_(2).jpg

http://press.aspen.pr/var/images/26806-Jak_vypada_vykradeni_zdroj_foto_Next_(4).JPG

http://press.aspen.pr/var/images/27264-Zlodej_Ilustracni_foto_zdroj_NEXT.jpg

 

Pokud budete chtít cokoli upřesnit, neváhejte se na mě obrátit.

 

Hezký den přeje

 

Radek Václavík

 

ASPEN.PR s.r.o.
Na Struze 7, 110 00 Praha 1
tel.: 222 222 592 | gsm: 774 327 597
radek.vaclavik@aspen.pr |  www.aspen.pr

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU