800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Značení a kódování obalů a kartonových krabic

15/02/2016

 

bottling_120

 

Firma BOTTLING PRINTING s.r.o. nabízí řešení pro kódování a potisk znaků přímo na jednotlivý obal výrobku (kartonová krabice, box, plastový obal) nebo i na celou paletu. Technologie umožňují potisk a značení kódů na různé obalové materiály. Pro všechny případy je vhodné využití bezdotykové ink jet technologie, která nabízí dobře čitelné a ekonomické kódování. Dodáváme termotransferové tiskárny, které značí přímo na obalovou fólii, etiketu a to i na lesklé povrchy. Kompaktní konstrukce tiskáren umožňuje snadnou instalaci do různých typů balicích a výrobních linek. Pro označení paletových balení nabízíme aplikátory etiket s vestavěnými tiskárnami, které jsou schopny označí malé i rozměrné produkty.

Tiskárny pro kódování a potisk znaků na vlastní obaly a kartonové krabice

Kontinuální ink jet tiskárny a tiskárny na velké znaky jsou navrženy tak, aby zajistily bezporuchový provoz. Poskytují maximální výrobní provozuschopnost a nízké náklady na vlastnictví po celou dobu životnosti tiskárny. Toho je dosaženo prostřednictvím balíčků, jakým je například FullFlush™, který automaticky čistí tiskové hlavy po jejich použití. To vám pomůže předejít problémům při spuštění nebo zastavení tiskárny. Naše tiskárny na obalové materiály lze snadno integrovat do vaší výrobní linky a mohou být snadno přemístěny mezi jednotlivými linkami. Tato flexibilita je posílena schopností značit text, aktuální datum a kvalitní grafiku a loga.

BOTTLING PRINTING s.r.o.  Vám může nabídnout řadu tiskových produktů, které pomáhají dosáhnout dokonalé balení. Od CIJ tiskárny až po laserové kodéry, naše produkty vám umožní tisknout na různé podklady. A když spojíte tuto všestrannost s širokou škálou dalšího příslušenství, pak získáte tiskárny, které lze přizpůsobit, na téměř každou výrobní linku.

Flexibilní povaha našich tiskových řešení zasahuje i do jejich řízení. Mnoho z našich tiskáren obsahuje software, který vám umožní ovládat své výrobní linky vzdáleně z PC nebo dokonce smartphone.
 

Používané materiály v odvětví

Aplikovatelné technologie značení v obalovém průmyslu

 

znac_391

 

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Bezručova 651/25
Mikulov
692 01
Česká republika

Mob.: +420 608 400 021
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU