800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Zpráva pro média: FedEx se v oblasti EMEA připravuje na nejrušnější den v roce

21/11/2013

fedex_179_01

 

FedEx Express, největší expresní dopravní společnost na světě a dceřiná společnost FedEx Corp. (NYSE: FDX), se připravuje na nejrušnější den v historii celé společnosti v  Evropě, na Blízkém východě, v Indii a Africe (oblast EMEA).

 

Nejrušnější den, pokud jde o zásilky přicházející do tohoto regionu, by měl připadnout na 16. prosince, kdy by mělo dojít k meziročnímu nárůstu o 3 %. Nejrušnější den pro odchozí zásilky by měl nastat 17. prosince, kdy se očekává meziroční nárůst o 8,4 % oproti loňskému roku.

 

2. prosince bude mít společnost FedEx Corp. na cestách po celém světě téměř 22 milionů zásilek. V tento den začínají vánoční nákupy, a je to tedy nejrušnější den v roce. Představuje to 11% nárůst objemu zásilek oproti loňskému roku, kdy bylo zpracováno celkem 19,9 milionu zásilek. Elektronický obchod zažívá po celém světě rozkvět a roste třikrát až čtyřikrát rychlejším tempem než tradiční kamenné obchody.

 

Díky kompletní nabídce expresních i běžných služeb je společnost FedEx strategicky připravena zajistit svým zákazníkům v předvánočním období různé možnosti zasílání.

 


 

O společnosti FedEx Express

FedEx Express je největší expresní přepravní společností na světě, která rychle a spolehlivě dodává zásilky do více než 220 států a oblastí po celém světě. FedEx Express využívá globální leteckou a pozemní síť k urychlení dodání spěšných zásilek v přesně danou hodinu a den se zárukou vrácení peněz.

 

O společnosti FedEx

FedEx Corp. (NYSE: FDX) poskytuje zákazníkům a firmám po celém světě široké portfolio přepravních, online elektronických a obchodních služeb. Společnost s ročním obratem 45 miliardy dolarů nabízí integrované obchodní aplikace prostřednictvím provozních společností, které na trhu úzce spolupracují pod uznávanou značkou FedEx. Společnost FedEx se dlouhodobě řadí mezi nejuznávanější a nejdůvěryhodnější zaměstnavatele. Inspiruje svých více než 300 000 zaměstnanců k naprostému soustředění na bezpečnost, nejvyšší etické a profesní standardy a potřeby zákazníků a komunit. Pro další informace navštivte web news.fedex.com.

 

balik_432

 

Kontakt:

Katrin Haase, FedEx Express
Tel.: +49 6102 883-302

Email: khaase@fedex.com

 

Ondřej Hampl, Accedo Communications Czech Republic

Tel.: +420 775132199

ondrej.hampl@accedogroup.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU