800 400 464
banner
5 neuesten Anforderungen
Nákup nábytku
Nákup laserové frézky
Výroba a instalace štítků
Nákup nábytku
Nákup pryžové podlahy
5 neuesten Angebote
24 hodinový dispečink
Revize el. zařízení a hromosvodů
Stavby a montáže výtahových šachet
Díly a části linek
Odsávání chemických provozů

WIDIA s partnery Fastenal a Hi-Speed Corp. se spojují do týmu

16/01/2013

widia_200The United States Bobsled & Skeleton Federation (USBSF) oznámily, že WIDIA, přední světový výrobce produktů pro kovoobrábění, vytvořil se svými partnery Fastenal a Hi-Speed Corp. tým sponzorů pro Světový pohár v sezónách 2012 – 2013 a 2013 – 2014 vedoucích až k zimním olympijským hrám 2014 v ruském Soči. Tím se jako sponzoři bobování přidávají k BMW, Under Amour, National Guard a KOA.

widia_atstart_1000

Hned v prvním závodě získala dynamická posádka čtyřmístných bobů, kterou tvořili Nick Cunningham, Adam Clark, Andreas Drbal a Chris Fogt, bronzovou medaili v úvodním závodu Světového poháru WIDIA sled v Lake Placid, NY. Turné pokračuje v Evropě a kulminuje během mistrovství světa ve švýcarském St. Moritz (25. ledna – 3. února 2013) a olympijskou generálkou v ruském Soči (15. – 17. února 2013).

Společný podnik WIDIA, Fastenal and Hi-Speed Corp. překračuje hranice běžného sponzoringu, neboť tato trojice je nyní také oficiálním vítězem v kovoobrábění pro USBSF zajišťující, že závodníci sjíždějí po dráze s nejrychleji obrobenými boby tak rychle, jak jen je možné. Bernie McConnell, viceprezident WIDIA, vidí tuto spolupráci jako rozšíření jeho firemního extrémního inženýrství.

„Sponzorování USBSF při jejich vyhlídkách na vítězství ve Světovém poháru je pro nás neobyčejně vzrušující,“ řekl McConnell. Tento tým zosobňuje sílu a vášeň značky WIDIA, stejně jako našich partnerů Fastenal and Hi-Speed Corporation. Naše firemní značka je postavena na poskytování nejvyšších úrovní produktivity zákazníkům v těch nejextrémnějších prostředích – stejně jako tento tým.“

„Ve sportu, kde o vítězi často rozhoduje pouhá setina vteřiny, může kvalitní závodní program snadno udělat rozdíl mezi stupněmi vítězů a bezmedailovým umístěním. To je základem pro úspěch a jeden z důvodů, proč je pro nás vzrušující mít za sebou WIDIA,“ říká Darrin Steele, CEO USBSF a olympijských sáňkařů.

Americký tým je panujícím mistrem světa a vítězem čtyř ze šesti závodů mistrovství světa 2012 v Lake Placid, držitelem 86 medailí ze závodů Světového poháru v sezóně 2011 – 2012, 24 olympijských medailí (devíti zlatých, osmi stříbrných a sedmi bronzových od roku 1928) a 56x stanul na stupních vítězů Světového poháru (19 zlatých, 16 stříbrných a 21 bronzových medailí od roku 1985).

Pro bližší informace pro média prosím kontaktujte: Amada Bird, USBSF Marketing & Communications Manager, na abird@usbsf.com, nebo na (518) 354-2250.
 

widia_sidedetail_968


O the U.S. Bobsled and Skeleton Federation

The United States Bobsled and Skeleton Federation založená v Lake Placid, N. Y., je národní orgán pro sporty boby a skeleton ve Spojených státech. USBSF by ráda poděkovala svým sponzorům: BMW of North America, Under Armour, United States National Guard, Kampgrounds of America, WIDIA, Vivat!, Global Forwarding, KBC Helmets, Susan G. Komen for the Cure, Autism Speaks, Park City Lodging, EDAS/Ripxx, UberSense, Tesa Tape and Ferris Mfg. Corp. Pro více informací prosím navštivte webové stránky USBSF na adrese http://bobsled.teamusa.org.

Produkty a služby značky WIDIA se vyznačují inovací v kovoobráběcím průmyslu již více než 80 let – od světově prvního patentu na vyměnitelné karbidové břitové destičky až k vývoji světově prvních povlakovaných sort karbidu. Značka WIDIA nabízí kompletní portfolio přesně konstruovaných výrobků a zakázkových služeb. S tisíci produktů pro frézování, soustružení, vrtání a nástrojovými systémy nabízenými po celém světě autorizovanými prodejci, najdete vše co potřebuje z jednoho zdroje.
Kontakt na distributora WIDIA: WIDIA Products Group 800 900 840 nebo navštivte naše stránky www.widia.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU