800 400 464
banner
5 neuesten Anforderungen
Obrábění - výroba pístů
Kukuřičná siláž
Plnění obálek a montáž propisovacích tužek
Dětské hřiště
Soustruh
5 neuesten Angebote
Bruska FEIN pásová bruska GRIT GI150 2H
Řízení zásob v budoucnosti
Topný plášť pro 1000 l IBC kontejner, EX provedení, hmotnost 20 kg
Ohřevné skříně AMARC
Palety na prodej

Váš prodejce montovaných rodinných domů systému „Prefa DŘEVOSTAVBY“

12/02/2013

Systém výstavby rodinných domů navazuje na úspěšnou tradici realizace domů touto technologií. Zakoupením této technologie a následně i jejím zdokonalením jsme připravení Vám nabídnout kvalitu provedení Vašeho budoucího rodinnému domu, která převyšuje základní normové požadavky. Na našich stránkách se seznámíte se stavebním systémem „Prefa DŘEVOSTAVBY“.

Vlastní know how jedinečná technologie

 

Vlastní know how „Prefa DŘEVOSTAVBA“ vychází propojením dvou stavebních technologií - technologie železobetonové nosné konstrukce a technologie klasických dřevostaveb. Úspěšnou realizací mnoha rodinných domů bylo ověřeno, že stavby jsou žádané a oblíbené pro svoji dispoziční variabilitu, jednoduchost a vysokou bezkonkurenční kvalitu.

Stavební a konstrukční systém snoubí požadavky, Vás klientů, na stabilní a pevnou konstrukci domu a moderní prvek úsporného bydlení, což nabízí naše technologie sendvičových výplňových stěn, jimiž lze docílit vysokých energetických parametrů. Tento systém splňuje všechny parametry současných požadavků na ekologickou stavbu v souladu s trvale udržitelným způsobem života. Naše domy se řadí do kategorie energeticky úsporný dům.

Výroba železobetonové nosné konstrukce a výroba sendvičových výplňových stěn v montážních halách umožňuje jejich provedení ve vysoké kvalitě.

 

Další užitné vlatnosti

Naše domy lze také charakterizovat jako generační rodinné domy díky jednoduché technické návaznosti dalších nosných konstrukčních modulů umožňujících rozšíření dispozičního uspořádání objektu bez zásadního vlivu na stávající obývané prostory.

Domy, vzhledem ke konstrukčnímu řešení (založení bez základové desky a vzduchové mezery pod domem), jsou vhodné do oblastí s výskytem vysoké hladiny spodní vody nebo do zátopových oblastí, kde lze domy umístit v souladu s protipovodňovými regulativy a požadavky pojišťovacích institucí.

 

dum_800

 

Nabídka RD

Nabídka RD Katalog domů obsahuje základní typové řady patrových a přízemních rodinných domů včetně mnoha jejich variant a architektonických návrhů. Každý klient od nás získá dům podle svých požadavků na velikost, dispozici, ekonomické možnosti a jeho dům se stává vždy originálem.

Vlastní realizace a výstavba rodinných domů je zajištěna renomovanými regionálními stavebními firmami, které byly na tento stavební systém proškoleny a jsou držiteli certifikátu, který je opravňuje zajišťovat výstavbu rodinných domů v daných regionech České republiky. Seznam těchto firmem naleznete v záložce kontakty

 

Garance a kvalita

Při výstavbě je našimi kvalifikovanými pracovníky zajišťována pravidelná a nezávislá kontrola výstavby v takové míře, aby nosná konstrukce dokončeného rodinného domu měla prakticky neomezenou životnost a obvodové stěny splňovaly kvalitu a parametry pro dodržení záruky v délce 30 let. Každý klient, který se rozhodne pro realizaci domu naším systémem „Prefa DŘEVOSTAVBY“, má navíc dvojité jištění výstavby a záruk:

  1. od certifikované stavební společnosti, která provádí vlastní realizaci rodinného domu
  2. od naší společnosti, jakožto vlastníka systému „Prefa DŘEVOSTAVBY“, která je třetím účastníkem smluvního vztahu v úloze garanta.  

Hlavní výhody rodinných domů „Prefa DŘEVOSTAVBY“:

  • Rychlost výstavby
  • Záruka na nosnou konstrukci a výplňové stěny (30 let)
  • Garantovaná cena
  • Originalita stavby

Fotogalerie obrázků k této stránce:

 

dum_96  dum1_96  dum2_96  dum3_96

 

 

 

Více informací najdete zde

 

 

 

SEWENAS, s.r.o. - DIVIZE Prefa Dřevostavby

K Zeleným domkům 915/15
Praha 4
148 00

Kontaktní údaje

Tel.: +420 721 299 589, +420 721 299 588, +420 721 299 588
Mob.: +420 721 299 589, +420 721 299 588, +420 721 299 588
E-mail:
Internet:

 

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/sewenas-sro-divize-prefa-drevostavby

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU