800 400 464
banner
5 neuesten Anforderungen
Obrábění - výroba pístů
Kukuřičná siláž
Plnění obálek a montáž propisovacích tužek
Dětské hřiště
Soustruh
5 neuesten Angebote
Bruska FEIN pásová bruska GRIT GI150 2H
Řízení zásob v budoucnosti
Topný plášť pro 1000 l IBC kontejner, EX provedení, hmotnost 20 kg
Ohřevné skříně AMARC
Palety na prodej

Svítící obaly od firmy Karl Knauer

22/01/2014

 

V poslední době získal svítící obal pro Bacardi likér „Bombay Sapphire“ kromě jiného cenu v německé obalové soutěži, dále Popai Award a cenu od Internationalem Food and Beverage Creative Excellence Award. Nyní následuje cena „bronzový lev“ v Cannes a Red Dot Design Award, další dvě ocenění v mezinárodních soutěžích.


V Cannes získaný „bronzový lev“ je firmou Knauer nejvýše ceněn ze všech doposud získaných cen. Svítící obal vyvinula anglická agentura Webb de Vlam spolu s Karl Knauer na objednávku Bacardi-Martini.


Další získaná cena Red Dot Design Award byla firmě předána v Berlíně. Mezinárodní porota zvolila vítěze z 6 800 zaslaných návrhů ze 43 zemí. Obal byl oceněn v kategorii Communication Design. Skládačka pro „Bombay Sapphire“ je světově první volně prodejný obal s natištěnými aktivně svítícími plochami, realizovaný chráněnou technologií Hilight-tištěná elektronika. Světelná animace na přední straně obalu se uvolní, jakmile se obal vezme do ruky. Ze spodu směrem nahoru začínají jednotlivé konstrukční prvky v pěti krocích svítit.

 

 

obal2_400

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU