731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka topných desek lisu
Obalový materiál
Kabelová spojka
HDPE přepravky
Výroba nádrží s povrchovou úpravou ( viz přílohy )
5 nejnovějších nabídek
Lis CUPS 40 DEU
Svařovací zdroje - NEOMIG 1600/2000/2400/3000/4000
Venkovní žaluzie
Opravy a modernizace obráběcích strojů
Obchodní zastoupení Heilbronn Pressen GmbH

Nabídka: Plničky pytlů

Datum vložení: 06.10.2019 / Datum platnosti: 20.10.2019

Základní informace

Tenzometrické plnící zařízení, typ TPZ-V60 na plnění ventilových pytlů a TPZ-O60 na plnění otevřených pytlů sypkými materiály, se skládá ze šnekového nebo pasového podavače s frekvenčním měničem s vlastní podpěrnou konstrukcí, váhového kompletu pro navažování ventilových pytlů a elektroautomatiky. Váhový komplet má samostatnou konstrukci a skládá se z nerezové svodky pro navlékání ventilového resp. otevřeného pytle s ručním nebo pneumatickým upínáním, podpěrky pytle, odvažovacího zařízení s elektrorozvaděčem a vyhodnocovací jednotkou. Zařízení je možno konstrukčně navázat na násypku zadavatele, nebo jej dodat včetně násypky.
Pytel stojí v době plnění na regulovatelné podpěrné misce, která dovoluje variabilně bez problémů plnit pytle v rozsahu od 10 do 50 kg. Elektronická vyhodnocovací jednotka a ovládací prvky jsou umístěny v blízkosti obsluhy, která má možnost jednoduchým způsobem ovládat činnost zařízení. Po spuštění zařízení a navolení požadované dávky, obsluha navléká prázdné pytle, upíná je a po naplnění ukládá na paletu (otevřené pytle přesunuje k uzavíracímu zařízení). Pro plnění používá pouze tlačítko „START“, po navážení zvolené dávky je plnění automaticky ukončeno.
Zařízení je možno stavebnicově skládat až do čtyřhubicového provední.
Z důvodu snížení prašnosti je možno zařízení vybavit účinným odsáváním v prostoru navažování, nebo ho lze připojit na centrální aspiraci.
Linku je možno doplnit odsunovým dopravníkem plných pytlů, uzavíracím a propisovacím zařízením, paletizátorem nebo paletizačním robotem a ovíjecím zařízením palet, které zabezpečuje fixaci pytlů při přepravě.

Adresa a kontakty

AGRO CS a.s.
IČ: 64829413
AGRO CS a.s.
Říkov 265,Česká Skalice,552 03
Telefon: +420 737 273 590
Fax: +420 491 452 687
E-mail: petr.vlcek@agrocs.cz
WWW: http://www.agrocs.cz

Přílohy ke stažení

1

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU