banner
5 latest demands
Čistící a dezinfekční potřeby
Přístavba výtahu
Zpevnění RWY a SZZ - TDI
Most - TDI
Granulační lis
5 latest offers
Vývoj a konstrukce formy, testování a sériové výroby výlisků
OFA 16 B odvalovací frézka na ozubení
Vertikalni soustruh- karusel SKJ 20A
Jednohřídelový Zerma ZWS 1700 S
Balíkovací lis

Nabídka: Pásový dopravník, typ PD a PK, nerezový nebo ocelový

Datum vložení: 23.05.2020 / Datum platnosti: 06.06.2020

Základní informace

Pásové dopravníky slouží pro přepravu sypkých materiálů ve vodorovném nebo šikmém směru, se specielními pásy až do úhlu 30°.
Dopravník je řešen jako modulární (dodáván v modulech) s ocelovými páteřovými rámy tř. 17, (resp. 11, se standardním nátěrovým systémem, nebo dle specifikace zhotovitele) s tříválečkovými stolicemi, bezúdržbovými ocelovými válečky. Kurty jsou použity pryžotextilní, nebo PVC. Všechny šroubové spoje jsou provedeny nerezovým spojovacím materiálem. Na dopravnících jsou použity boční strážní válečky pro případ vybočení pásu.
Hnané a hnací stanice jsou ocelové, hnané bubny jsou pogumovány, pohon zajišťuje násuvná elektropřevodovka. Hnací válec je doplněn válcem na zvýšení opásání pro snadnější rozběh pásu s materiálem.
Dopravník je doplněn sadou stěrek z nerezu, které stírají pás z vnější a vnitřní strany a také hnací a hnaný válec. Stěrky mají regulovatelný přítlak pomocí nerezových pružin.
Přesypy dopravníků jsou vyrobeny jako celozakryté pro snížení prašnosti a obsahují lehce otevíratelné kontrolní otvory pro snadnou údržbu. Jsou dokonale utěsněny tak, aby se snížila minimálně prašnost materiálu po spadu na další dopravník. Díky speciální konstrukci hlav, mají přesypy menší technologickou výšku, čímž se také snižuje jejich prašnost.
Dopravníky jsou osazeny elektrickými bezpečnostními prvky, jako jsou: lankové stop-spínače, čidla otáček hnané (vratné) stanice, čidla nadměrného prodloužení pásu (u zá

Adresa a kontakty

AGRO CS a.s.
IČ: 64829413
AGRO CS a.s.
Říkov 265,Česká Skalice,552 03
Telefon: +420 737 273 590
Fax: +420 491 452 687
E-mail: petr.vlcek@agrocs.cz
WWW: http://www.agrocs.cz

Přílohy ke stažení

1

Do you want to be informed about demands before others? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU