800 400 464
banner
5 latest demands
Pokládka dlažby
Rozšíření veřejného osvětlení
Tabule
Rekonstrukce sportoviště
Náhradní díl
5 latest offers
Ředidlo Kunstharz (Kunstharz-Verdünnung)
Derogrund Ethylsilikat Zn
Deritex 40 HS
Neželezné kovy
Kruhový drát

Modul KE5 pro AS-Interface s čelním zásuvným konektorem

29/04/2015

pepperl_286

 

Šířka 19 mm, rychlejší instalace, inteligentní zobrazení
Jak ještě vylepšit využití AS-Interface? Zvýšením praktičnosti propojování vodičů I/O, zrychlením instalace a úsporou místa v rozváděči – místa, které může být drahé. Uprostřed
umístěný číselný displej modulu KE5 je snadno čitelný, a to i potmě.

 

mod_245

Popisek:
28-pólová push-in svorkovnice s šířkou zástavby 19 mm – unikátní koncept pro AS-Interface Připojení push-in z čelní strany a individuální svorky plug-in zrychlují a zjednodušují instalaci. Přehledný displej zobrazuje svítícími číslicemi aktivní kanál I/O. Jednoznačné určení funkce, všechny LED vždy viditelné.


Pepperl+Fuchs uvádí na trh nové, převratné moduly AS-Interface s krytím IP20 se snadno přístupným pružinovým připojením push-in na čelní straně modulu. Vodiče zakončené krimpem mohou být přímo zasunuty do svorek. Celá kabeláž je vedena dolů, což znamená, že není třeba horní kabelová lišta nebo kanál. Řeší se tím nejen problém kabeláže v rozváděči, ale také šetří místo a zajišťuje přehlednost. V rozvodných krabicích mohou být moduly s tímto typem připojení umístěny zároveň s horní hranou krabice, takže nenarušují instalaci. Průsvitný sklopný kryt, kterým chrání všechna připojení vodičů, zajišťuje jasný průhled na číslicový displej a umožňuje signalizaci stavu svorek interním barevným kódováním. Svorky mohou být individuálně odpojovány a jejich kódování zabraňuje záměně. To znamená, že výměna zařízení je zcela bez problémů.

Zapojení I/O a jejich diagnostika jsou zobrazeny na displeji podsvícenými číslicemi. Není tedy třeba umisťovat žádné štítky s popisem funkce k signálním LED. Současně je zajištěno, že informace lze číst i ve tmě. Pro signalizaci přetížení výstupu na konkrétním kanálu se používá duální LED.


Kontakty svorek AS-i a AUX, které jsou interně galvanicky propojené, umožňují dosáhnout proudu plných 8 A na modul, a odstraňují tak nutnost dvojité kabeláže se
speciálními koncovkami pro připojení kabelu ke svorce.


Napájení snímačů může být snadno přepojeno mezi interním napájením z AS-i a externím napájením prostřednictvím AUX. To snižuje počet zařízení potřebných k instalaci.
Při funkčně bezpečném oddělení AS-i a AUX mohou být komponenty decentralizovaného systému modulem bezpečně deaktivovány odpojením AUX. To šetří náklady a zvyšuje spolehlivost celého technologického zařízení.


Pro ty, kteří chtějí zvýšit efektivitu použití AS-Interface v rozváděči, je KE5 tou správnou volbou.


O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.


Jedna společnost – dvě divize
Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.


Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.
www.pepperl-fuchs.com


Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 776-1111
Fax: +49 621 776 -271111
www.pepperl-fuchs.com
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
Irmtraud SCHMITT
Telefon: +49 621 776-1215
Fax: +49 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com
Powered by

Do you want to be informed about demands before others? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU