800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Světlé palety 500 kusů
Nákup CNC soustruhu
Osvětlení
Kancelářské potřeby
Multifunkční hřiště
5 nejnovějších nabídek
LDPE, HDPE tašky
PET Granuláty
Drtič dřeva ZERMA ZWS 1100
Pomaluběžný přístavný mlýn ZERMA GSL 300/600
Pomaluběžný přístavný mlýn ZERMA GSL 200/500

Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

15/04/2017

 

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.

 

Profesionálové, co pracují s láskou k oceli

Naše společnost se už více než 20 let zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních korozivzdorných ocelových produktů. U nás vás čekají prvotřídní služby, profesionální přístup, záruka kvality, rychlosti a úspor. To vše především díky novým technologiím, které jsou naprosto přesné a rychlé, a díky zaměstnancům, kteří jsou skutečnými odborníky na ocel. Za dobu naší existence jsme nahromadili enormní know-how a obrovské množství praktických a technologických zkušeností se zpracováním oceli, díky kterým vám nabízíme skutečně ty nejkvalitnější ocelové produkty na trhu.

Od ocelových plechů, přes tyče a trubky, až po gastrozařízení

Nabídka našich ocelových produktů je skutečně široká. Vyrábíme válcované plechy za studena i za tepla, broušené, děrované, dekorativní i podestové plechy, trubky kruhové, tlustostěnné, čtvercové, obdélníkové, svařované, tlustostěnné i tažené bezešvé, ploché, kruhové, čtvercové i šestihranné tyče, tažené za studena, válcované za tepla i stříhané z plechu, s L, T, U, H i I profily. Všechno vyjmenované navíc v nejrůznějších rozměrech. Najdete u nás samozřejmě i příslušenství k trubkám, jako jsou příruby, kolena, redukce či třmeny a objímky.

Do vašich gastrozařízení pak dodáváme vrchní desky s vevařenými dřezy pro mycí stoly, umyvadla, vevařovací dřezy pro restaurace i barové pulty, vany pro vodní lázeň gastronom, otvory pro přípojky k odpadu i vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň. Pokud vám v naší nabídce něco chybí, neváhejte nás kontaktovat. Všechno se dá zařídit.

Partner, který nerezaví

Firma Italinox dělá pro své zákazníky první poslední. Svých zákazníků si vážíme, proto dbáme na vaši maximální spokojenost. Snažíme se vyhovět každému vašemu přání a neustále zdokonalujeme své služby, abychom vám skutečně dodávali vždy jen tu nejlepší ocel na trhu. Jdeme s dobou, jděte s ní i vy a pečlivě vybírejte partnera, který vám bude dodávat ocelové výrobky špičkové kvality.

Naše servisní centrum je zárukou kvality, rychlosti i úspory

To, co z nás dělá opravdu ty nejlepší z nejlepších, je především servisní centrum s novou technologií, která je nejen garancí kvality a rychlosti, ale také úspory. Dodáváme materiál nejen ve standardním provedení, ale i ve formátech na míru, čímž snižujeme náklady našich zákazníků na skladování a také minimalizujeme objem nerezového odpadu.

Mít kvalitní produkty však nestačí. Dnes je důležitá i prezentace firmy, její vystupování a především přístup k zákazníkům. Proto o své klienty pečujeme, jak nejlépe dovedeme. Spokojený zákazník je totiž vracející se zákazník. Najdete nás v Praze, Brně i Ostravě.

 

 

ITALINOX s.r.o.

Zděbradská 58/59

Říčany - Jažlovice

251 01

Česká republika

 

Tel.:+420 323 628 122, 222

Fax: +420 323 628 221

E-mail: obchod.praha@italinox.cz; lslezak@italinox.cz

Internet: www.italinox.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/italinox-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU