800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rozšíření veřejného osvětlení
Tabule
Rekonstrukce sportoviště
Náhradní díl
Nákup interiérových prvků
5 nejnovějších nabídek
Ředidlo Kunstharz (Kunstharz-Verdünnung)
Derogrund Ethylsilikat Zn
Deritex 40 HS
Neželezné kovy
Kruhový drát

Moduly push-pull IO-Link master pro PROFINET

15/01/2015

 

 

balluff_160

 

Moduly push-pull IO-Link master pro PROFINET: přenos dat elektrickým nebo optickým kabelem


Optické světlovodné kabely se v současnosti prosazují i v průmyslových komunikačních sítích. Přenos dat optickými kabely nabízí mnoho výhod, zvláště v úlohách, kde je třeba přenášet velké objemy dat a s velkými požadavky na dostupnost komunikační sítě, jaké jsou typické např. v automobilovém průmyslu. Uvedení nové push-pull varianty modulů master IO-Link pro Profinet je dokladem toho, že tento trend si dobře uvědomuje i společnost Balluff. Tyto moduly se totiž dodávají s připojením jak pro elektrický, tak i optický kabel.

kabel_362

Pro připojení sběrnicového a napájecího kabelu využívají všechny moduly standard push-pull specifikovaný v doporučení AIDA (Iniciativa automatizace německých výrobců automobilů, Automatisierungsinitiative Deutscher Automobilhersteller). Speciální třetí varianta kombinuje oba světy a nabízí jak optické (SCRJ), tak elektrické (RJ45) push-pull připojení. Zvláště přitažlivou vlastností je to, že tyto moduly mohou být použity pro převod z metalického na světlovodný kabel přímo v I/O modulu, bez potřeby použít dodatečný externí konvertor.


Stejně jako všechny moduly IO-Link master pro ethernetové sítě od společnosti Balluff, také tyto push-pull moduly mají vestavěný displej pro zobrazování informací o stavu modulu a dodatečných diagnostických informací, stejně jako vestavěný komunikační přepínač pro sběrnicovou topologii sítě Profinet. Na osmi portech IO-Link jsou dostupné všechny funkce založené na specifikaci 1.1 IO-Link. Zobrazení aktuálního stavu modulu i všech rozšířených diagnostických informací je uživateli k dispozici také prostřednictvím integrovaného webového serveru.
http://www.balluff.cz

BALLUFF CZ, s.r.o.
Address Pelusková - 1400
198 00 Praha 9
DEPARTMENT SALES
Telefon: 02/81 94 01 25
Fax: 02/81 94 01 02
cz@balluff.de
BALLUFF GmbH
Schurwaldstrasse 9
73765 Neuhausen a.d.F.
Germany
Detlef ZIENERT
Telefon: +49 7158 173 0
Fax: +49 7158 173 50 10
detlef.zienert@balluff.de
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU