800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rozšíření veřejného osvětlení
Tabule
Rekonstrukce sportoviště
Náhradní díl
Nákup interiérových prvků
5 nejnovějších nabídek
Ředidlo Kunstharz (Kunstharz-Verdünnung)
Derogrund Ethylsilikat Zn
Deritex 40 HS
Neželezné kovy
Kruhový drát

Redukční ventil Optiflow Argon/mix 30l/min

05/11/2015

weldis_120

 

Pokud svařujete, pak jistě znáte cenu svařovacího drátu, který používáte. Víte však jaké máte náklady na ochranný plyn na jeden metr svaru? Možná vás překvapí, že je to přibližně stejně jako na svařovací drát. Pokud investujete do regulátoru průtoku plynu Optiflow dostanete jedinečný regulátor plynu a zároveň snížite jeho spotřebu až o 50%. Tato investice se Vám vyplatí, během šesti měsíců bude pro vás představovat pouze zisk! 

 
ventil_211Kvalita, která šetří peníze 
Při použití tradičního regulátoru se velké množství plynu bezúčelně ztrácí. Regulátor Optiflow má ihned po spuštění optimální počáteční tok, který má v porovnání s tradičním regulátorem pouze čtvrtinovou spotřebu.Tento dvoufázový redukční ventil byl vyvinut pro úsporné svařování v ochranné atmosféře. Vysokým tlakem na citlivý druhý stupeň redukčního ventilu se výrazně snižuje přetlak plynu, ke kterému obvykle dochází při spuštění. Při běžném svařování se tím ušetří až 50% svařovacího plynu. Průtok plynu po startu poskytuje také vyšší kvalitu svaru, protože se vyhnete turbulenci, která může narušit proces svařování. Zároveň jsou minimalizovány póry ve svarovém spoji. 
 
Kvalita a životní prostředí 
Pomocí Optiflow můžete vyrobit až 50% více svarových spojů se stejným množstvím plynu. To má ekonomické dopady na životní prostředí, a to se snížení potřeby přepravy plynu. 
 
Kvalita 
Optiflow je regulátor, který byl navržen s konkrétním cílem – ušetřit plyn. Vysoká kvalita svarového spoje je to,  co dostanete zdarma. Zvýšení kvality je výsledkem redukce plynu při zapálení svařovacího obloukuTo je důležité pro přípravu jakostních svarů např. dle ISO 9001. 
 
Otestujte jej sami a uvidíte, kolik ušetříte! 
Množství plynu, který ušetříte s Optiflow závisí na tom, jak svařujete. Krátké svary znamenají větší úspory.  V níže uvedené tabulce naleznete porovnání spotřeby plynu, které můžete dosáhnout. 
 
Příklad: Je-li Vaše spotřeba asi 5 tun svařovacího drátu za rok a polovina Vaší spotřeby jsou dlouhé svary a zbytek  jsou svary bodové, investicí do Optiflow ušetříte 2000 EUR za rok! 
 
 
Optiflow ™ 
Tento dvoufázový redukční ventil byl vyvinut pro kvalifikované svařování plynem v ochranné atmosféře.Vysokým tlakem na citlivý druhý stupeň redukčního ventilu výrazně snižuje přepětí plynu, ke kterému obvykle dochází při spuštění. Při běžném svařování se tím ušetří až 50% svařovacího plynu. Průtok plynu po startu poskytuje také vyšší kvalitu svaru, protože se vyhnete turbulenci, která může narušit proces svařování. Zároveň jsou minimalizovány póry ve svarovém spoji. 
 
Dvoustupňový princip Optiflow zajišťuje velmi přesnou regulaci průtoku plynu a udržování na konstantní hodnotě.
 
 

WELDIS RK, s. r. o.

Dvořákova 442
Vamberk
517 54
Česká republika

Tel.: +420 494 541 798
Fax: +420 494 541 798
E-mail:
Internet:Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU