800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vybavení kuchyně
Montáž ocelové konstrukce a montáž stěnových a střešních panelů
IBC kontejnery 1000 l
Opakované dodávky hutního materiálu
Hrotový soustruh
5 nejnovějších nabídek
Nástrojárna
Strojní vybavení lisovny
Talířek hmoždinkový pro zateplování
Uzávěr typ SAVO
Svařování potrubí

RF HOME – bezdrátové ovládání

25/01/2013

 

logo_obzor_217_01

  

  RF Home - bezdrátové ovládání,OBZOR, výrobní družstvo Zlín

 

 

 

 

Systém RF HOME rozšiřuje výrobkovou řadu domovních vypínačů a zásuvek ELEGANT a VARIANT o nové prvky, využívající ke vzájemné komunikaci bezdrátové radiofrekvenční technologie 868.3 MHz.

RF HOME byl vyvinut s ohledem na Váš komfort a bezpečnost. Komfort získáte nejenom při samotné instalaci, u které odpadají nepříjemné bourací a zednické práce, ale bude Vás také provázet v každodenním životě ve formě bezdrátových tlačítek a doplňkového dálkového ovladače (klíčenky). Bezpečnost pro Vás i Vaše děti zajišťuje bateriové 3V napájení ve všech vysílačích. RF HOME lze tedy použít všude tam, kde je pracné a složité zabudovávat elektrické vodiče pod omítku, kde nechcete, aby vám venkovní lišty kazily vzhled interiéru, nebo pokud je použití klasického rozvodu nebezpečné. Systém RF HOME se přizpůsobí jakýmkoli požadavkům pro rekonstrukci, novostavbu i pro pouhou potřebu rozšířit domácnost o nové spotřebiče. Budete mít vše na dosah vašeho tlačítkového vysílače, který můžete buď umístit pomocí šroubů na pevně určené místo, nebo jej pomocí lepicí pásky umístíte kdekoliv tam, kde jej budete chtít mít právě po ruce. Tlačítkovými vysílači nebo pomocí dálkového ovladače (klíčenky) můžete ovládat domovní osvětlení, zapínat a vypínat ventilátory, otevírat a zavírat garážová vrata, vstupní závory, ovládat žaluzie, markýzy a rolety.rf_home_1_610

Jednoduchá instalace

 


Ovládací jednotka - vysílač

 


Spíná a reguluje jeden nebo více přijímačů společně. Umístění na stěnu je libovolné pomocí dvou šroubů nebo nalepením. Napájení zajišťuje 3V baterie (CR 2450). U dálkového ovladače (klíčenky) je napájení zajištěno 3V baterií CR 2016.


 

rf_home_2_600

caption

 

 

 


Spínací jednotka - přijímač


Dvoukanálový přijímač může být ovládán až 8 vysílači, které spínají žárovky, stropní a zabudované osvětlení, ventilátory, odsávání, žaluzie, garážové vrata, brány atd. U svítidel či jiných spotřebičů, např. zvonků, je možné použít funkci tlačítko. Pro napájení je nutné zajistit přívod 230 V AC. Maximální zatížení jednoho relé je 8 A pro odporovou zátěž a 300 W pro spínání indukční zátěže. Maximální zatížení přívodního vodiče je 12 A.


 

rf_home_3_600

Prostup radiofrekvenčních signálů různými materiály

 

 

 

 

Stmívací jednotka - přijímač


Jednokanálový přijímač může být ovládán až 8-mi vysílači, které regulují žárovky, stropní a zabudované osvětlení, atd. Pro napájení je nutné zajistit přívod 230 V AC. Maximální zatížení je 250 W.

 

rf_home_4_600

Schéma zapojení

 

 

Rámečky pro RF HOME můžete vybírat v jakékoliv dostupné barevné kombinaci v designu ELEGANT nebo VARIANT. Sestavit si vypínač dle vašich představ můžete také v online aplikaci KONFIGURÁTOR DS.


--- sestavit vypínač on-line ---

 


OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378, 764 13 Zlín
Telefon: +420 577 195 111
Fax: +420 577 195 137
E-mail: marketing@obzor.cz
www.obzor.cz


http://firmy.industry-eu.cz/obzor-vyrobni-druzstvo-zlin

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU