800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rozšíření veřejného osvětlení
Tabule
Rekonstrukce sportoviště
Náhradní díl
Nákup interiérových prvků
5 nejnovějších nabídek
Ředidlo Kunstharz (Kunstharz-Verdünnung)
Derogrund Ethylsilikat Zn
Deritex 40 HS
Neželezné kovy
Kruhový drát

Firma Schaeffler dokončuje globální certifikaci všech distribučních partnerů

09/06/2014

schaeffler_300

V rámci svého konceptu pro distribuční partnery provedla firma Schaeffler hodnocení a certifikaci svých distribučních partnerů na celém světě. Celkem zahrnuje globální síť více než 1.000 distribučních partnerů s více než 4.000 pobočkami. Pomocí jednotné certifikace zajišťuje koncept pro distribuční partnery kompetentní a optimální strategii zásobování pro koncové zákazníky, o které tím bude i mimo rámec organizace Schaeffler pečováno dle vysokých firemních standardů. Certifikovaní distribuční partneři nabízejí po celém světě vynikající technické know-how a rozsáhlý servis a kvalitní poradenství pro značky INA a FAG. Pro udělení označení autorizovaných distributorů „Authorized Distributor Industrial“ stanovila firma Schaeffler velmi vysoké nároky. Pouze ti distribuční partneři, kteří tyto požadavky splňují, smějí na trhu vystupovat s oficiálním vývěsním štítem a certifikátem jako autorizovaný obchodník. Všichni autorizovaní distributoři s označením „Authorized Distributor“ jsou uvedeni na webové stránce firmy Schaeffler a mohou být ověřeni zadáním čísla certifikátu.

Originál nebo padělek
S konceptem pro distribuční partnery se kromě toho daří učinit rozhodující krok v boji proti padělkům. Autorizované distribuční kanály kladou velký důraz na ztížení obchodu s plagiáty a tím na ochranu zákazníků a spotřebitelů před případnými škodními událostmi. Pomocí konceptu pro distribuční partnery zajišťuje firma Schaeffler pro své koncové zákazníky, že přes certifikované obchodníky obdrží v každém případě originální zboží.

Na trhu se objevily už i zfalšované certifikáty pro distribuční partnery. To ukazuje, jak žádaný je titul „Authorized Distributor Industrial“. Firma Schaeffler se pro tyto případy zajistila a opatřila certifikáty jednoznačným číslem, jehož pravost je možno ověřit přes domovskou webovou stránku. Další funkce umožňuje vyhledání všech distribučních partnerů v jednotlivých zemích a regionech. Zákazníci by se v případě pochybností v žádném případě neměli spoléhat pouze na předložení certifikátu, ale měli by se pomocí této vyhledávací funkce ujistit, že se skutečně jedná o autorizovaného distribučního partnera.

 

 

Schaeffler CZ s.r.o., ložiska všeho druhu

Průběžná 74 a
Praha 10 - Strašnice
100 00
Česká republika

Tel.: +420 267 298 111
Fax: +420 267 298 110
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU