800 400 464
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme protlak kanalizace
Výroba ohýbání dle přílohy
Výroba hřídele dle přílohy
Bourání ocelového komínu
Černění
5 nejnovějších nabídek
Vázací řetěz jakostní třídy 8 jednopramenný průměr řetězu 8mm nosnost 2000Kg
OVASLING, typ 2001 - jednodílný přivazovací pás, LC 1000 daN
Ocelové lano DIEPA X48 - P825C
Námořní přeprava
Hlavný brzdový valec d19 - Ursus

Spokojení zákazníci

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 29 záznamů
Strana: 12

Casspos a.s.

S Vašim portálom sme začali v januári tohto roku, po 8. mesiacoch ju môžme hodnotiť pozitívne : rýchlosť zadávania našich požiadaviek na portál - v podstate ihneď; spracovanie stránky a informácií - výborné; prehľadnosť - veľmi dobrá; početnosť dopytov - veľmi dobrá; obdržané dopyty sú vhodné pre menšie firmy.

Společnost: Casspos a.s.
Jméno: Ing. Jaroslav Hudák - obchodný manažér
Webové stránky: zest.sk

LG System spol. s r.o.

Úspěšná spolupráce se společností Industryeu.cz - Jako obchodní zástupce společnosti LG SYSTEM spolupracuji s firmou Industry EU již třetím rokem. Naše firma za poslední tři roky neplatí žádnou jinou propagaci, protože nám úplně stačí služby od Industry. Za velice dobrou cenu máme mnoho služeb, které si jiné firmy s podobným zaměřením nechají draze zaplatit. Občas věnuji svůj čas jednání s konkurenční společností, ale jejich nabídky jsou jednoznačně předražené. Hlavní výhody naší spolupráce vidím ve výborném klientském servisu ze strany osobní konzultantky. Dále v Seo optimalizaci našich webových stránek a v poslední řadě v poptávkách, které mi podle předem zadaného filtru chodí do mejlové schránky. Závěrem můžu s čistým svědomím spolupráci se společností Industry vřele doporučit.

Společnost: LG System spol. s r.o.
Jméno: Daniel Matějka, Sales Manager
Webové stránky: lgsystem.cz

Richard Abraham

Velice mi imponuje otevřenost vašich služeb, jejich jednoduchost a průhlednost. Žádné extra finty, přímé jednání, podmínky, vstřícnost. Až si říkám, že jste asi z jiné galaxie, kde nedošlo k žádnému morálnímu úpadku, jako teď opětovně ve světě a především líné „recesující Evropě“ ale naopak se u vás tvrdě pracuje v plně profesionálním a rozvíjejícím se týmu, který přesně ví, co má dělat, jak má pomáhat novým i zajetým firmám a ještě na tom vydělat. Ze začátku logicky sháním dlouhodobější zakázku/y, aby se bylo o co opřít a moje firma se mohla plně rozjet. To mohu docílit pouze díky internetu a například s Industry EU, protože má úžasný internetový informační servis který se očividně stále zvětšuje a to přesně já potřebuji.

Společnost: Richard Abraham
Jméno: Richard Abraham Email: abraham.richard@seznam.cz

Chvalis s.r.o.

S naší spoluprací jsem spokojená. Kladně hodnotím kontaktní telefonáty a mailovou komunikaci, kde Vaše firma nabízí možnosti, jak nejlépe využít Váš portál pro naše potřeby. Poptávky na práci, zboží a služby chodí pravidelně a díky nim jsme již získali nové možnosti spolupráce a i obchodní možnosti.

Společnost: Chvalis s.r.o.
Jméno: Soňa Slunéčko Valentová, prodejní technik-sales engineer
Webové stránky: chvalis.cz

ELTEQ, spol. s r.o.

Spolupráce se společností INDUSTRY EU, mě velmi mile překvapila. V minulých letech jsme spolupracovali s EDB a jednoduše shrnuto za velmi vysokou cenu, žádný přínos. Až s INDUSTRY EU jsem pochopil, jak tato služba může fungovat. Cokoliv potřebuji zveřejnit, je obratem zadáno a zobrazeno. Vše funguje přesně dle pravidel, které jsme si domluvili na začátku naší spolupráce. Musím ocenit výbornou práci, vstřícnost, bezchybnou a rychlou komunikaci a také přehled paní konzultanky. Je radost s takovým člověkem spolupracovat. Servis INDUSTRY EU hodlám využívat i nadále, protože za rozumné peníze dostávám zpět přesně to co chci a potřebuji.

Společnost: ELTEQ, spol. s r.o.
Jméno: Jakub Šebesta, Sales manager
Webové stránky: elteq.cz

Povodí Vltavy, státní podnik

Industry EU, s.r.o. je velkou pomocí při hledání veřejných zakázek, nebo veřejných zakázek malého rozsahu bez nutnosti denního prohledávání jednotlivých nabídkových serverů. Tyto nabídky jsou posílány přímo na kontaktní e-mail, dle vybraných oborů. Prostřednictvím Industry EU, s.r.o. lze zadávat vlastní nabídky služeb a zveřejňovat různé informace o nabízených službách snadno a rychle. U Industry EU, s.r.o. velmi kladně hodnotíme profesionální a individuální přístup, vstřícnost a ochotu personálu.

Společnost: Povodí Vltavy, státní podnik
Jméno: RNDr. Marek Liška PhD., vedoucí útvaru laboratoří
Webové stránky: vhlaborator.cz

Renoplast Plzeň s.r.o.

Chtěl bych Vám napsat, jak moc si vážím spolupráce s portálem INDUSTRYEU.cz. Nejvice oceňuji, že se mi na PC objevují poptávky z mnoha různých oborů. Jsme firma, která zpracovává plasty a máme možnost učinit nabídku na naše výrobky nejen do oblasti Stavebnictví a Plasty, ale i do oblastí Obaly a Strojírenství. Těším se na další spolupráci.

Společnost: Renoplast Plzeň s.r.o.
Jméno: Ing. Rudolf Lazebník, jednatel
Webové stránky: renoplast.cz

RD Rýmařov s. r. o.

Před méně než rokem nás oslovil Váš odborný poradce a i když jsme již měli zkušenosti a využívali služby obdobného zaměření, tak nás odborný konzulatnt přesvědčil o komplexností Industry EU. A to především v oblasti internetových vyhledávačů, což je pro nás jako pro výrobce a dodavatele dřevostaveb a montovaných úsporných domů důležité. Návštěvnost přes prezentaci u Industry EU je opravdu značná a jsme velice spokojeni. Na spolupráci také oceňuji aktivní přístup, vstřícnost a ochotu se nám maximálně věnovat. A to jsou také důvody, proč pokračujeme se spoluprací i v roce letošním. Navíc investice je opravdu nepatrná. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Společnost: RD Rýmařov s. r. o.
Jméno: Bc. Petr Šenfeldr DiS., BA
Webové stránky: rdrymarov.cz

GAMMAFLUX CZ

Jsme spokojenými zákazníky Industry EU již několik let, díky přehledné a rozsáhlé prezentaci, kterou portál nabízí, jsme získali nové zákazníky. Každoročně je možné velmi pohodlným způsobem změnit text nebo obrázky v prezentaci a to také díky rychlé spolupráci s naší konzultantkou. Tento rok navíc přibyla i možnost připojení prospektů našich zařízení. Naši stávající i potenciální zákazníci mají tedy okamžitě k dispozici veškeré informace. Už víme, že se nám investice do Industry EU vyplatila. Děkujeme Industry EU za dosavadní spolupráci a přejeme mnoho nových spokojených zákazníků.

Společnost: GAMMAFLUX CZ
Jméno: Jaroslav Beer, zástupce společnosti pro ČR
Webové stránky: gammaflux.de

TD-IS, s.r.o.

Služeb portálu Industry EU aktivně využíváme od roku 2010 a díky profesionálnímu přístupu konzultantů jsme schopni naplno využívat všech možností, které tento portál poskytuje. Vlastními silami bychom nezvládli aktualizovat prezentaci firmy, zadávat a sledovat poptávky a nabídky, publikovat články. Za to děkujeme a přejeme sobě a ostatním uživatelům aby kvalita těchto stále se zlepšujících služeb i nadále vydržela.

Společnost: TD-IS, s.r.o.
Jméno: Lenka Medková, obchodní manager
Webové stránky: td-is.cz

HYDROMA, spol. s r.o.

Výborná komunikace, zpětné vazby, kvalitní služby i profesionální přístup, který nám byl prostřednictvím webu www.industry-eu.cz poskytnut, můžeme vřele doporučit i dalším firmám, které přemýšlí jak výhodně zhodnotit vynaložené finančními prostředky na marketingovou podporu a růst své firmy. Systém automatických poptávek generujících se přímo do e-mailů, považujeme za velmi přínosný pro obchodní činnost naší společnosti.

Společnost: HYDROMA, spol. s r.o.
Jméno: Toralová Lenka, obchodní referentka IT
Webové stránky: hydroma.cz

INVERA, s. r. o.

Máme již několik let prezentaci naší firmy u lndustry EU. Prezentace je přehledná a je také nalezitelná na duležitých vyhledávačích jako je Seznam a Google a náklady na zviditelnění naší firmy se tím pádem snížily na třetinu. Tímto splňuje naše požadavky na internetovou podporu a počítáme, že i nadále budeme využívat Vaše služby. Tvořením inzerce dokážeme zviditelnit nejen nabídku našich strojů a periferií, ale i aktualit a novinek, které ve firmě probíhají, a dostat se tak do podvědomí potencionální klientele. Tešíme se na další spolupráci.

Společnost: INVERA, s. r. o.
Jméno: M. Turečková, referent obchodu
Webové stránky: invera.cz

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Spolehlivost, profesionalita, inovativní přístup, přehled a odbornost. Business portál INDUSTRYEU pro nás znamená zdroj cenných informací a zajímavý odbytový směr.

Společnost: SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Jméno: Jaroslav Hotový, marketingový a PR specialista
Webové stránky: salvatorstrechy.cz

KOBERCE K+K a KOBERCE O.K.

Jsme velmi rádi, že můžeme využívat služeb portálu Industry EU. Komunikace s Vámi je výborná a díky Vašemu portálu můžeme oslovit velké množství nových zákazníků přímo ze segmentu firem. Děkujeme za vše a těšíme se na další spolupráci a nové zakázky, které díky Vašemu portálu získáme.

Společnost: KOBERCE K+K a KOBERCE O.K.
Jméno: Bc. Petra Jelínková, manažer obchodu
Webové stránky: kobercekk.cz

ALTREVA spol. s r.o.

Služeb portálu Industry EU využívá společnost Altreva prvním rokem. Po celou dobu provozu nebyl z naší strany zaznamenán žádný problém týkající se fungování služby. Poptávky chodí dle zadaných požadavků a ve většině případů jsou aktuální. Společnost Altreva je v současnosti spokojeným uživatelem služeb portálu Industry EU.

Společnost: ALTREVA spol. s r.o.
Jméno: Mgr. Josef Kolář, Sales representative
Webové stránky: altreva.cz

Stabilplastik, spol. s r.o.

Portál Industry EU nám poskytuje možnost sledovat aktuální poptávky a nabídky z vybraného oboru a zároveň nabízí možnost inzerce, děkujeme.

Společnost: Stabilplastik, spol. s r.o.
Jméno: Ing. Lucie Suchopárová
Webové stránky: stabilplastik.cz

TACHIMEX. s.r.o.

Společnost Industry EU a její portál známe téměř od samého začátku a máme velmi dobré zkušenosti jak co se zadávání nabídek či poptávek týká, tak se nám jejím prostřednictvím daří získávat nové zákazníky. Rovněž kontaktní pracovníci jsou vždy ochotní a svoji radou či pomocí nám poskytnou prospěsné informace k naší obchodní činnosti. I přes nabídky podobných konkurenčních portálů zůstáváme věrni a chceme tak pokračovat i do budoucna, neboť tato spolupráce nám přináší řadu hodnotných námětů pro činnost naší společnosti. Věříme, že naše spolupráce bude v tomto duchu pokračovat i do budoucna k oboustranné spokojenosti. Děkujeme.

Společnost: TACHIMEX. s.r.o.
Jméno: Ladislava Bublíková, jednatelka společnosti
Webové stránky: tachimex.cz

SA Trade s.r.o.

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaše kvalitně odvedené služby, a to konkrétně Vašemu profesionálnímu přístupu, ochotě a vstřícnosti, která nám byla poskytnuta, a to nad rámec stanovených povinností. S tím hlavně souvisí nespočet možnosti využití Vašeho Informačního systému s Vaši nepřetržitou asistencí, jak u samotné publikace, či inzerce, tak u vašeho ochotného jednání po celou dobu spolupráce. Díky Vám získáváme relevantní zpětnou vazbu od našich zákazníků, které je pro nás důležitá a motivuje nás v dalších vylepšeních, proto mám v úmyslu tento přístup jednotlivých odborných konzultantů doporučovat. Za společnost SA Trade s. r. o. děkujeme a přejeme mnoho dalších profesních úspěchů a spokojených zákazníků!

Společnost: SA Trade s.r.o.
Jméno: Pavel Dubský, manažer obchodu
Webové stránky: satrade.cz

DEXON CZECH s.r.o.

S Industry EU spolupracujeme již několik let a musím říci, že patří mezi ty nejlepší v nabídce zprostředkování poptávek a nabídek. Nejenom že dostáváme zajímavé poptávky nafiltrované z našeho oboru, sami můžeme poptávky a nabídky vydávat, ale v rámci jednoho, nijak závratného, poplatku dostáváme automaticky širokou škálu služeb, jako je uveřejňování PR článků, emailingů a novinek, což samozřejmě oceňujeme.

Společnost: DEXON CZECH s.r.o.
Jméno: Ing. Kamil Toman, technický manažer
Webové stránky: dexon.cz

LED - LUMIN s.r.o.

Díky Industry EU se včas a velmi snadno dostaneme k novým poptávkám po LED osvětlení, e-mail s detailem poptávky je zaslán se všemi podrobnostmi. Rádi bychom vyzvedli ochotu a profesionalitu odborné konzultantky, která se stará o naši reklamu na portálech Industry EU, takže naše společnost je vždy vidět!!!

Společnost: LED - LUMIN s.r.o.
Jméno: Bc. Jan Malý
Webové stránky: ledlumin.cz

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 29 záznamů
Strana: 12
Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU