banner
5 nejnovějších poptávek
Linka na pražení arašídů a kešu oříšků.
Barevné kovy
Elektrokotel vč. ohřevu TUV do nezatepleného patrového RD
Regranuláty PELD
Oprava ploché střechy
5 nejnovějších nabídek
MELEN PE-HD, svařovací drát extrudovaný
Korozivzdorná ocel
Vodorovná vyvrtávačka W 100
FEIN modul plošného broušení GRIT GIL
Vertikalni soustruh- karusel SKJ 20A

Nabídka: Plastové výrobky, vstřikování plastů

Datum vložení: 23.05.2020 / Datum platnosti: 06.06.2020

Základní informace

Hledáte společnost, která provádí vstřikování plastů? Zajímá vás lisování plechů? Máte zájem o práškové lakování, tamponový tisk nebo sítotisk? Máte zájem o výrobky z kovu, plastu nebo výrobky jako jsou stojky či armaturní dvířka? Nevíte, se kterou firmou v oboru lisování plastů, lakování a tisků je pro vás nejperspektivnější?
VJB Partner s.r.o. je ideální volbou. Není jednoduché vybrat si firmu, se kterou budete spolupracovat. Poznejte společnost, která bude nejen zpracovávat vaše požadavky rychle, ale i kvalitně.
To přesně můžeme splnit. Lisovna plastů disponuje ohraňovacím lisem NC a 8mi extentrickými lisy s různými parametry. Zaměřujeme se pro elektrotechnický průmysl, telekomunikace, stavebnictví i automobilový průmysl. Středisko vstřikování plastů je po kompletní přestavbě a splňuje veškeré požadavky na výrobu. Díky zavedenému systému řízení 5S je zaručena přehlednost a kvalita výroby. Tamponový tisk a sítotisk provádíme standardně na plastové a plechové výrobky, a to na sítotiskovém stole formátu A3 a dvoubarevným tamponovým strojem. Všechny námi poskytované služby podléhají certifikaci systému jakosti ISO9001:2009.
Samozřejmě provádíme i nestandardní vstřikování plastů či lisování plechů. Stačí se jen domluvit s našimi odborníky. Podrobné informace o službách naleznete na www.vjbpartner.cz nebo v sídle naší společnosti. Jsme ochotni zodpovědět veškeré vaše dotazy a rádi se staneme vašimi partnery.
Staňte se klienty společnosti VJB Partner s.r.o. a budete nadmíru spokojeni s provedenou prací. Kvalita, rychlost a spokojenost zákazníka je pro nás to nejdůležitější.

Adresa a kontakty

VJB PARTNER s.r.o.
IČ: 62622919
Petr Bíško
K lanovce 1042, Jáchymov, 362 51,Jáchymov, Telefon: +420 376 316 702
Fax: +420 353 811 614
E-mail: petr.bisko@vjbpartner.cz
WWW: http://www.vjbpartner.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU