banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
Hutní materiály
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Barevný Masterbatch
Plnič / Filler Masterbatch

Nabídka: Vstřikované díly

Datum vložení: 15.09.2020 / Datum platnosti: 29.09.2020

Základní informace

Ve špičkově vybavených provozech (Rottenburg-Ergenzingen, SRN) pro vstřikování plastů Ensinger vyrábí sofistikované přesné díly a kompletní sestavy.

Našim zákazníkům nabízíme širokou možnost výběru z mnoha druhů vysokoteplotních plastů, včetně možnosti vyvinout novou směs přímo pro požadavky konkrétní aplikace.

Společně s vícekomponentním vstřikováním nabývá tato výrobní technologie na významu.

Nejdůležitějšími obory aplikací vstřikovaných dílů je automobilový průmysl, lékařská technika, letectví a přesné strojírenství.


Od první skicy dílu po jeho sériovou výrobu, Vaše individuální požadavky směrují naše usilí. Naši technici Vám poskytnou podporu při volbě vhodného materiálu.

Tým zkušených konstruktérů a náše vlastní nástrojárna další důležité kroky na cestě k ekonomickému a technicky brilantnímu řešení pro každou aplikaci.

Další konkurenční výhody nabízené skupinou Ensinger jsou efektivná projektové řízení a plně automatizovaný proces výroby.


Protože námi vyráběné komponenty často pracují jako bezpečnostní díly, máme na kvalitu dílů i procesů ty nejpřísnější požadavky. Naším cílem je za každých okolností bezvadná produkce.

Abychom mohli garantovat konsistentní standard kvality, používáme automatizované testovací procesy. Navíc, naše úkony a procedury jsou často podrobovány přezkoumání a následné optimalizaci. Neustálé zlepšování je praktikováno v malých krocích - poháněno nikoliv pouze externími auditory kvality, ale také přímo vlastními zaměstnanci.

Adresa a kontakty

Ensinger s.r.o.
IČ: 48365831
Průmyslová 991,Dobřany,334 41
Telefon: +420 377 972 056-8
Fax: +420 377 972 059
E-mail: ensinger@ensinger.cz
WWW: http://www.ensinger.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU