731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava pneumatik, dlouhodobá spolupráce
Výroba dveří
Stavební, sádrokartonářské, zednické a další práce
Igelitové tašky s potiskem
Výroba vnitřního dřevěného schodiště
5 nejnovějších nabídek
1.4016 je legovaná ušlechtilá poloferitická ocel
Pálení plazmou
1.4307 Je legovaná ušlechtilá ocel, austenitická s velmi nízkým obsahem uhlíku
Nabízíme zakázkové kovoobrábění
Legovaná ušlechtilá ocel, austenitická s velmi nízkým obsahem uhlíku

Nabídka: Výherce listopadového kola o dřevo na celou zimu odtajněn.

Datum vložení: 10.07.2019 / Datum platnosti: 24.07.2019

Základní informace


Jste prostě skvělí! Osobní vzkaz pro všechny soutěžící. Výherce listopadového kola o dřevo na celou zimu odtajněn.

Milí Haasováci,

sice si tak říkáme hlavně ve fabrice, ale Vy, co topíte v našich kamnech, do naší rodiny patříte taky.

Máme obrovskou radost. Ze všech poslaných fotek a příběhů vyzařuje plno emocí. Je z nich cítit radost z pohledu do ohně, který je lepší než televize, vůně domova a dřeva.

Pro mnohé z vás je důležité vědět, kde se kamna vyrábí, a nekupovat zajíce v pytli. Těší nás, že jste, často i po léta, věrní české značce. „Spokojenost bez kompromisů“, i tak jste nám popsali zkušenost s kamny od nás. Věřte, že to čteme. Věřte, že i chlapům ze servisu a lidem z výroby to dokáže způsobit jiskru v oku.

O to těžší bylo vybrat výherce listopadového kola. Je vidět, že jste ze všech koutů naší republiky (i ze sousedního Slovenska). Máte kamna různých modelů a různého stáří (někteří v listopadu teprve poprvé zatopili a někteří s nimi topí bez problému už 18let). Máte své zažité rituály při zatápění a k vašim kamnům se pojí často až dojemný příběh.

Listopadovým výhercem se stává mladá rodina z Rožné na Vysočině. Pro paní Petru a její rodinu jsou kamna Empoli s výměníkem srdcem domu a byla jednou z prvních věcí, které si do nového obydlí pořídili. Nás oslovilo, že vyměnili pohodlí plynového kotle za práci se dřevem. Odměnou je jim relax u kachlových kamen.

Vlhkoměr a další dárky za pomyslné druhé místo putuje paní Báře do Litoboře. Ta radost, když si po letech topení pouze v obývacím pokoji mohla pořídit Andrus s výměníkem, je nepopsatelná. Pro ni a hlavně její dceru, která trpí alergií, je vytápění celého domu malým svátkem.

Čističem skla a drobnými dárky za bronzové místo potěšíme pana Milana s rodinou z Kobylníků u Klobuk. Jejich výběr byl jasný – nechtěli denně zatápět a nosit do domu dřevo. Partnerka se synem jsou totiž astmatici a alergici. Proto hledali peletová kamna. Ačkoliv začali s výběrem v Itálii, vrátili se ke značce HAAS+SOHN. Se svým výběrem modelu HSP 7 jsou nadmíru spokojeni.

S posledním listopadovým dnem naše soutěž bohužel končí. Přejeme Vám, ať máte doma hezky teplo až do jara. Ať výměníky ohřívají a komíny táhnou. Všem, co mají rádi kvalitní „krbovky“, už teď můžeme slíbit, že na podzim bude zase příležitost soutěžit. Detaily ale zatím neprozradíme.
Více informací najdete na webových stránkách firmy.

Adresa a kontakty

HAAS+SOHN Rukov s.r.o. - kooperace
IČ: 62740989
Nádražní 312,Jiřetín pod Jedlovou,407 56
Telefon: +420 412 332 909
E-mail: lukas.janecek@haassohn.com
WWW: http://www.haassohn-rukov.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU