 
     5 latest demands
 5 latest demands| Demolice objektů |  | 
| Tabule |  | 
| Nákup osobních počítačů |  | 
| Nábytek |  | 
| Rekonstrukce sportovního hřiště |  | 
| 17/08/2012 | 
| 
 Prach a špína mají tu vlastnost, že se časem dostanou všude. A drží se jak přibité. Někdo se možná pustí do gruntování se zahradní hadicí a smetákem v ruce, ale je to práce nepříjemná a výsledek nebývá valný. 
 
 
 Tlakové mytí šetří čas i peníze. FOTO: Oleo-Mac 
 Podstatně jednodušší a účinnější je vzít si na pomoc tlakovou myčku. Stačí namířit silný vodní paprsek a spustit. Voda vystřelená pod vysokým tlakem (minimálně by měl být 140 bar) má sílu výstřelu z kanónu a všechna špína z chodníků, dlažby na terase nebo kolem bazénu, ale také z fasády, okapů či odtokových rour, doslova odletí. A přitom myčky v porovnání s klasickou zahradní hadicí jsou velmi úsporné. „Oproti klasickému způsobu se dá s myčkou ušetřit až 80 procent vody. A to je při dnešních cenách vodného a stočného co říct. Navíc člověk ušetří i spoustu času, mytí je totiž nepoměrně rychlejší a účinnější,“ říká odborník na tuto techniku Jan Hradílek. 
 
 K většině myček se dá také připojit rozličné příslušenství. Například rotační kartáč na mytí auta nebo zahnutá koncovka, díky níž se dostanete i do těžko přístupných míst. Na chodníky a dlažby zase platí rotační tryska. A pokud je potřeba z něčeho odstranit korozi nebo starý nátěr, poslouží pískovací souprava, která do vodního paprsku přisává jemný písek a pracuje pak jako velkoplošný smirkový papír nebo ocelový kartáč. A pokud občas potřebujete smýt odněkud i mastnotu, je dobré si podle Hradílka zvolit myčku, která má v sobě zabudováno zařízení na automatické přisávání čistícího přípravku. 
 
 www.novinky.cz | 
 Do you want to be informed about demands before others? Registrovat se k odběru novinek
 Do you want to be informed about demands before others? Registrovat se k odběru novinek
      Proč využívat Industry-EU?  Cíle portálu Industry-EU
 Cíle portálu Industry-EU  Poptávky a nabídky Industry-EU
 Poptávky a nabídky Industry-EU  
 
