800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

AOC představilo novou rodinu IPS monitorů s tenkým designem a dobrou cenou

06/08/2013

 

Společnost AOC uvádí novou sérii monitorů 69ID, kterou tvoří nová generace AH-IPS a IPS 3D modelů s výborným podáním barev a širokými pozorovacími úhly. Těchto šest nových monitorů se může pochlubit úzkým rámečkem, skvělými funkcemi a přijatelnou cenou. Nejmodernější technologie, plná konektivita a velikosti od 21,5“ do 27“ předurčují monitory z řady 69ID pro využití doma, ale i v kanceláři. Monitory řady 69ID jsou vhodné zejména pro domácí využití a také pro malé kanceláře. Všechny tyto Full HD modely využívají WLED podsvícení a jsou dostupné ve třech velikostech – 21,5“, 23“ a 27“. Pokročilá technologie AH-IPS zajišťuje skvělé podání barev s pozorovacími úhly až 178° vertikálně i horizontálně, vyšší světelnou propustnost a velmi široký barevný gamut.

IPS 3D modely uspokojí potřeby zejména hráčů, ale také těch, kteří pracují s multimédii, protože nabízí perfektní 3D obraz bez blikání a také lehké polarizační 3D brýle. Velice praktická je funkce 3D konverze, která pouhým stisknutím tlačítka na přední části krytu umožňuje zobrazit 2D obsah ve 3D.

AOC vybavilo svoji novou rodinu monitorů různými možnostmi připojení. Uživatelé mohou k monitoru připojit zdroj signálu přes D-Sub, DVI-D, HDMI, DisplayPort nebo dokonce přes MHL rozhraní. Technologie MHL umožňuje zobrazit obsah zařízení s operačním systémem Android na velké obrazovce. Smartphone nebo tablet se při spojení s monitorem zároveň dobíjí.

Série monitorů AOC 69ID v sobě snoubí šetrnost k životnímu prostředí s úžasným designem. WLED podsvícení neobsahuje žádné toxické látky a zajišťuje nižší spotřebu energie než běžné monitory. Ta může být ještě více snížena výběrem některého úsporného režimu, jako je Eco Mode nebo e-Saver.

AOC poskytuje na celou řadu monitorů 69ID tříletou záruku včetně služby výměna na místě. Všechny modely jsou již na českém i slovenském trhu dostupné.

 

monitor_424

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU