800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické a obkladačské práce
Polystyrenové obaly
Výměna oken
Elektromotory
Obrábění
5 nejnovějších nabídek
Tryskací materiály
Instalovali jsme u zákazníka novou unikátní komoru pro balotinování
OCELOVÉ TRUBKY A PROFILY
Kabely, vodiče, přívody
Nárazuvzdorné obálky

AVM přichází s nejmodernějšími technologiemi pro rychlý Internet

20/02/2013

Populární zařízení řady AVM Fritz! Box v sobě kombinují vše potřebné pro vysokorychlostní přístup k Internetu včetně možnosti sdílet toto připojení v rámci lokální počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátově doplněné o řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT.

 

Jednou z příčin jejich úspěchu je skutečnost, že společnost AVM disponuje vlastním plnohodnotným vývojem a může tak u svých produktů pružně reagovat na nejnovější pokrok v oblasti technologií pro vysokorychlostní Internet. Koncem minulého roku tak společnost AVM představila nový model AVM Fritz! Box 3370 s podporou VDSL a bezdrátových sítí dle standardu WLAN N s maximální rychlostí přenosu dat až 450 Mbit/s.

 

U příležitosti nadcházející výstavy CeBIT 2013 oznámila společnost AVM další převratné novinky, které se chystá prezentovat v nejnovějších modelech zařízení AVM Fritz!. Konkrétně se jedná o implementaci DSL technologií "vectoring" a "bonding", díky nimž je možné realizovat DSL přípojky o rychlostech přes 200 Mbit/s. Současně bude předvedena i nejnovější technologie pro bezdrátové sítě dle připravovaného standardu WLAN 802.11ac, díky které lze realizovat připojení o rychlosti až 1300 Mbit/s.

 

Toto další navýšení přenosových rychlostí ocení především ti uživatelé produktů AVM, kteří prostřednictvím Internetu nebo lokální sítě využívají různé multimediální služby ve vysoké HD kvalitě.

 

Koncová zařízení AVM Fritz! zákazníkům nabízí kompletní spektrum služeb pro vysokorychlostní přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!.

 

Více informací o koncových broadband zařízeních řady AVM Fritz! můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-koncova-zarizeni-avm-pro-broadband-pripojeni-k-internetu.htm

 

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU