800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PANASONIC PŘINÁŠÍ DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ KAMERY S VYSOCE KVALITNÍM HD OBRAZEM PRO ŠIROKOU OBLAST CCVE POUŽITÍ

24/05/2013

Návštěvníci veletrhu IDET 2013 se mohou seznámit s novou kompletní řadou monitorovacích kamer se snadným

 

Společnost Panasonic představuje na mezinárodním veletrhu vojenské a bezpečnostní techniky – IDET 2013 – kompletní ucelenou řadu produktů pro bezpečnostní řešení a špičkové profesionální LED panely. Na výstavě jsou k vidění kamery od základních modelů až pro plně vybavené Full HD kamery s velmi vysokou kvalitou obrazu a viditelností i v nulových světelných podmínkách.

 

Na letošním mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky konaném v Brně představuje tým Panasonic System Communications ucelené bezpečnostní řešení založené na digitální technologii.

 

CCVE – profesionální bezpečnostní řešení

K představovaným novinkám patří kamera Panasonic WV-SW458E s ochranou proti vandalům a schopností snímání v rozsahu 360 stupňů v kvalitě Full HD. Zaznamenané scény prezentuje v 5ti různých módech, od Panorama až po rozdělení do čtyř samostatných zón. Díky funkci VIQS (Variable Image Quality on Specified area) je schopna ušetřit až 50 % síťového provozu. Vybavena je fukcemi pro detekci pohybu ve 4 detekčních oblastech i privátními zónami. Obousměrný přenos zvuku pak umožňuje komunikaci mezi sledovaným prostorem a bezpečnostním velínem.  

 

Řadu fixních síťových kamer zde prezentuje model WV-SP509E s Full HD rozlišením při 30 snímcích/sec. Nabízí 2 zóny VIQS a je schopna kromě záznamu v plném rozlišení nahrávat také náhledové video (640 x 360 bodů). Díky technologii UniPhier umožňuje streamování jak videa, tak statických JPEG obrázků pro monitoring v reálném čase. Kvalitu obrazu podporuje Super Dynamic a Adaptive Black Stretch, které zajišťují 128x vyšší dynamický rozsah oproti konvenčním kamerám. 

 

Druhým fixním modelem je WV-SW316LE, která je ve voděodolném provedení a doplněna o infračervené LED osvětlení pro záznam při nulové viditelnosti. Je vybavena HD snímačem pro záznam v kvalitě 720p a kromě Super Dynamic disponuje i technologií Face Super Dynamic. V případě vybavení varifokálním objektivem lze z centrálního místa ovládat její zoom. Její výhodnou při rozsáhlých instalacích je možnost napájení přes Ethernet (PoE).

 

Fixní dome kamera je zde zastoupena antivandal modelem WV-SW155E, které se používají například v prostředcích veřejné dopravy. Díky její kompatibilitě s normou EN50155 je vhodná pro aplikace v drážní dopravě, tedy do tramvají, vozů metra nebo do vlaků. Situaci zaznamenává 1,3 Mpix senzor v HD kvalitě 720p a pohyblivá optika umožňuje sledovat rozsah 104 stupňů horizontálně a 85 stupňů vertikálně. Pro vyšší diskrétnost ji lze dovybavit kopulovým krytem v kouřovém provedení.

 

 

Síťové diskové videorekordéry představuje WJ-NV200E, který umožňuje souběžný záznam videa v kodeku H.264, MPEG nebo obrazů JPEG až z 16ti připojených kamer. Umožňuje rychlé nastavení díky automatické detekci kamer a přehlednému průvodci nastavením. Ovládat lze pomocí myši bez použití PC. Je také vybaven funkcí pro porovnávání obličejů s obličeji z živého přenosu.

 

Nejžhavější novinkou je první vzorek síťové dome kamery WV-SW598E, která nabídne Full HD obrazovou kvalitu s 2,4 Mpix senzorem, 30násobný optický zoom, sledovací rozsah 360 stupňů a voděodolné provedení standardu IP66. Vybavena je technologiemi pro vylepšení obrazu při protisvětlu (Super Dynamic a Adaptive Black Stretch) nebo pro jasnější záběry obličejů (Face Super Dynamic).

 

Zajímavostí pak je kamera WV-TW310LE určená k nošení na těle policisty nebo příslušníka bezpečnostní služby. Skládá se ze záznamové části s optikou a boxu s bateriemi. Kamera zaznamenává situaci na paměťové karty SDHC v rozsahu 180 stupňů při rozlišení 1280x 960 bodů.

 

 

VISUAL – profesionální LCD panely

Na veletrhu IDET jsou zastoupeny i profesionální LCD displeje s vysokým jasem.  Zástupcem nové řady LF50 je zde 80“ model TH-80LF50E, který věnuje velkou pozornost designu a přináší tenké rámy displejů, vysoký jas, kontrastní poměr 5 000:1 i výjimečně nízkou hmotnost. Díky ní jsou displeje řady LF50 ideální pro stropní montáž do interiérů. Přestože jsou displeje určeny pro nepřetržitý denní a noční provoz, díky systému podsvícení pomocí LED spotřebují pouhých 260 W, což při jasu 700 cd/m² znamená revoluci v energetické efektivitě na trhu audiovizuálních zařízení.

 

Druhým prezentovaným profesionálním displejem je TH-47LF30E, který je díky vysoké svítivosti (700 cd/m²) a širokému pozorovacímu úhlu (IPS displej) taktéž určen pro instalace do veřejných prostor. Panel lze instalovat jak horizontálně, tak i vertikálně bez změny kvality obrazu a tzv. Mura efektu. Díky efektivnímu designu pro odvod tepla bez použití větráků je zabráněno nasávání prachu dovnitř displeje a lze jej tak instalovat prakticky kamkoliv.

 

Více informací o bezpečnostních řešeních a profesionálních displejích Panasonic naleznete  na adrese: http://business.panasonic.eu/.

 

Kontakt pro novináře:

Stanislav Přibyl

stanislav.pribyl@pram.cz

m: +420 736 684 268

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. PSCEU si klade za cíl zlepšovat pracovní prostředí firemních profesionálů a zvyšovat efektivitu a výkonnost jejich organizací. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Sídlo společnosti je v japonské Ósace a v loňském fiskálním roce končícím 31. března 2012 vykázala společnost příjmy přes 71,4 miliard euro. Akcie společnosti Panasonic jsou kótovány na burzách v Tokiu, Ósace, Nagoi a New Yorku (NYSE: PC). Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese www.panasonic.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU