800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Byty se prodávají, hypotéky jsou nebývale levné.

29/08/2014

nadrokytnout_692Jak ale dobře pořídit? 4 tipy na koupi bytu

 

Praha, 28. srpna 2014 – Úrokové sazby hypoték nadále klesají a přibývá lidí využívajících je k pořízení bydlení. Doba na koupi bytu je nyní ideální. Jak byt správně pořídit a na co si dát pozor? David Shelef z BCD Group radí čtyři tipy, které vám pomohou vybrat byt. Usnadní vám výběr nejen nového domova, ale také vhodné investice, daleko výhodnější než dříve oblíbené stavební spoření pro vás nebo vaše děti.

 

O byty je velký zájem. Neváhejte tedy

Výhodné úrokové sazby hypoték jsou ovlivňovány rekordně nízkou základní úrokovou sazbou České národní banky. Protože není možné, aby tato situace zůstala navždy, mnoho lidí se k pořízení bydlení rozhoduje právě nyní. A ty nejlepší nabídky samozřejmě také rychle mizí. „Vzhledem k výhodným podmínkám je nyní o byty opravdu velký zájem. Doporučujeme tedy s ohledem na současnou situaci s nákupem nemovitosti neváhat,“ říká David Shelef, zástupce BCD Group.

 

Vyplatí se koupit projekt ve výstavbě

Zajímavým tipem je koupit byt v právě vznikajícím rezidenčním projektu. Má to hned několik benefitů. Projekty ve výstavbě jsou levnější než srovnatelné dokončené projekty a navíc můžete osobně dohlížet i na samotnou stavbu. Nezanedbatelná je také příležitost ovlivňovat a vybírat si standard používaných materiálů a vybavení. Zvolit si nejen dispozici, která bude vyhovovat přímo vám, ale i celkový vzhled bytu.

 

Kupujte od prověřeného developera

Každopádně také závisí na tom, od koho byt kupujete. O to více, pokud se rozhodnete pro pořízení výhodného projektu ve výstavbě. „Jednoznačně doporučujeme lidem, aby tak zásadní investici jako je pořízení bydlení učinili prostřednictvím prověřeného developera dobře etablovaného v lokalitě,“ doporučuje David Shelef, zástupce BCD Group. Jistě se vyplatí prohlédnout si již realizované projekty developera v lokalitě a pokusit se zjistit spokojenost lidí, kteří v nich žijí.

 

Přemýšlejte o bydlení jako o investici

Současná výhodná situace vybízí také k úvahám o pořízení bytu jako investici. A uvažovat tímto způsobem se vyplatí i tomu, kdo byt kupuje primárně na bydlení. Každopádně je tato investice nyní velmi výhodná. „Samozřejmě, že si většinou pořizujeme byt kvůli bydlení, ale nikdy nevíte, zda jej nebudete dříve nebo později chtít prodat. Pak se jistě hodí, když si byt hodnotu udrží nebo když jeho cena dokonce vzroste,“ doplňuje Pavel Bultas, ředitel společnosti Hypoasistent.

 

www.nadrokytkou.cz  

 

 

O BCD GROUP

BCD Group je mezinárodním seskupením několika developerských společností s bohatými zahraničními zkušenostmi. Stojí například za výstavbou nového města v Izraeli, nákupního centra v Belgii nebo střední školy v anglickém Manchesteru.

V České republice působí od roku 2001 a realizuje projekty především v Praze: rezidenční čtvrť Nad Rokytkou ve Vysočanech, dokončený bytový dům Trojská brána a připravovaný projekt Aleje, díky kterému na jižním okraji Prahy vznikne, na ploše 1,3 milionu m², nové město pro bydlení, práci i zábavu.

V Aši je v přípravě rozsáhlý komplex, který nemá svou velikostí a konceptem v České republice obdoby a vytvoří v západních Čechách nové centrum euroregionu.

www.bcdgroup.cz 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU