800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

CEMEX rozšiřuje síť kamenolomů

12/02/2013

cemex_156LomŽandov bude provozovat společnost CEMEX Sand

 

Praha,8. listopadu 2012–Skupina CEMEX dokončuje převzetí kamenolomu, který dříve provozovala společnost Polabské štěrkopísky. Jedná se o lom Žandov u České Lípy.

Tento krok souvisí se snahou CEMEXu posílit pozici na trhu kameniva v severních Čechách. CEMEX tak zároveň zvyšuje vertikální integraci v České republice, protože část produkce bude dodávat do skupiny.

„Rozšíření sítě kamenolomů souvisí s naší dlouhodobou strategií, stát se lídrem na trhu stavebních materiálů v České republice,“ říká Karel Köszegi, manažer strategického plánování. V současné době CEMEX provozuje dalších 5 lomů a 7 štěrkoven.

Prioritou skupiny nadále zůstává poskytování kvalitních výrobků a služeb zákazníkům. Nový lom pod křídly CEMEXu mácertifikaci pro stmelené i nestmelené směsi. Zároveň se na něj vztahují přísné normy bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí skupiny. V lomu je navíc možné ukládat odpadní zeminy, hlušiny a kamení.

CEMEX je rovněž aktivní v oblasti CSR (CorporateSocialResponsibility)a udržitelného rozvoje. Snaží se využívat přírodní zdroje co nejšetrněji a co nejvíce chránit přírodu. Záleží mu také na dobrých vztazích s okolím provozoven, kde působí.Jedním z příkladů sousedské pomoci je nadační fond Budujeme budoucnost.

CEMEX je přední celosvětový výrobce a dodavatel betonových směsí, cementu, kameniva, přísad a dalších stavebních materiálů. Poskytuje vysoce kvalitní výrobky a spolehlivé služby zákazníkům a komunitám ve více než 50 zemích. V České republice CEMEX provozuje 56 betonáren, 7 štěrkoven, 6 kamenolomů a cementovou mlýnici. Více na www.cemex.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU