800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Cloudové úložiště Barracuda Copy s novými funkcemi pro firemní zákazníky

04/03/2014

Společnost Barracuda Networks ji řadu let patří mezi nejvýznamnější dodavatele řešení z oboru informační bezpečnosti. Do této oblasti spadají rovněž produkty a služby zaměřené na zálohování dat, jako je Barracuda Backup Server a Barracuda Backup Service.

 

Před rokem společnost Barracuda Networks představila novou službu s názvem Copy, která je založena na stále populárnější technologii cloudového ukládání dat. Tato data jsou následně uživatelům přístupná pro sdílení mezi různými typy zařízení včetně mobilních kdekoliv ve světě.

 

Služba Barracuda Copy je určena především pro zákazníky z řad firem a organizací, kterým nabízí celou řadu pokročilých nadstavbových funkcí nejenom pro samotné ukládání dat, ale také pro jejich centrální správu včetně řízení přístupu a sdílení. Tento měsíc společnost Barracuda Networks významným způsobem zdokonalila a rozšířila právě tyto doplňkové funkce, díky kterým mohou i velcí korporátní uživatelé snadno a efektivně spravovat svá data na cloudovém úložišti Copy.

 

Další důležitou novinkou je integrace Barracuda Copy se službami třetích stran, mezi něž patří  SignNow, Mover, Redbooth a Kloudless. K tomu se přidává nové přehlednější uživatelské rozhraní spolu s novými verzemi klientských aplikací Barracuda Copy pro platformy iOS, Android a Windows Mobile.

 

Služba Barracuda Copy není určena výhradně pro firemní zákazníky, ale její základní verzi s kapacitou 15 GB mohou bezplatně využívat i soukromé osoby. Pro profesionální využití nabízí Barracuda Copy cenově velmi výhodné tarify. Efektivní využití dostupné kapacity podporuje i funkce "Fair Storage for All", takže pokud více uživatelů sdílí stejné soubory, započítává se jejich velikost do datového limitu pouze jednomu z těchto uživatelů.

 

Více informací o Barracuda Networks Copy lze získat na stránkách www.copy.com, kde si můžete službu zdarma aktivovat a sami vyzkoušet.

 

Distributorem produktů Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU