800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Dassault Systèmes představila novou verzi V6 pro rok 2013 a vylepšila platformu 3DEXPERIENCE

06/12/2012

dassault_812Nová verze přináší vylepšenou sadu aplikací

 

Společnost Dassault Systèmes uvedla na trh novou vylepšenou řadu své platformy 3DEXPERIENCE pro rok 2013. Řešení V6 kromě standardních SLM funkcí nabízí vylepšený přístup k velkým datům, možnosti projektování nových kompozitních materiálů, zabezpečená pracoviště pro dodavatele a podporu nových standardů STEP. Verze 3DEXPERIENCE pro rok 2013 zároveň pokrývá řadu inovací průmyslových řešení pro rychloobrátkové spotřební zboží, energetiku, letecký průmysl, zbrojní průmysl nebo dopravu a hi-tech.

 

Přehled:

 • Dostupnost aplikace Simulation Lifecycle Management všem zákazníkům. Správou simulačních dat, nasazením nejlepších postupů a sdílením výsledků simulace se může značně zlepšit společné rozhodování a maximalizace návratnosti investice do simulace. SLM je výsledkem rozsáhlé spolupráce s mnoha klienty v oblasti leteckého průmyslu, dopravy a rychloobrátkového spotřebního zboží.

 

Nová zlepšení otevřenosti platformy:

 • Lepší přístup k velkým datům díky novému konektoru pro Hadoop HDFS, lepší výkon pro konektory WebSphere a SharePoint, nová navigace a možnosti vizualizace pro vyhledávání, zkoumání a analýzu dat.
 • Podpora standardu STEP AP242, jenž se používá v automobilovém průmyslu a letectví a umožňuje import a export ISO standardu BREP a mozaikových dat pro umožnění konstrukce, výměny a vizualizace 3D master procesu.
 • Zabezpečený přístup k výměnným pracovištím s dodavateli.

 

Nová vylepšení platformy V6:

 • Snadné přepínání mezi online a offline režimem pro platformy V6. Pouhým kliknutím na tlačítko mohou projektanti při nedostupnosti internetového spojení ochránit IP a celistvost dat – před přechodem do offline režimu projektant označí části, které se budou modifikovat a ty se mu pak stáhnou na notebook. Při opětovném přechodu do online režimu dojde k synchronizaci a projektant může dál pokračovat ve spolupráci se zbytkem projektového týmu.

 

 • Nové schopnosti simulace vláken kompozitních materiálů pro optimalizaci diagonálních tvarů a zajištění přesné kompozice pro výrobu. Tato technologie, založená na nedávno získaném řešení Simulayt, je rutinně používána k analýze složitých povrchů, zejména v letectví, motosportu a energetickém sektoru.

 

“Uvedení této nové platformy 3DEXPERIENCE je potvrzení našeho zájmu zkoumat a realizovat  špičkové aplikace, které rovněž  vylepší otevřenost naší platformy,” uvedl Dominique Florack, výkonný viceprezident pro výzkum a vývoj společnosti Dassault Systèmes.  „Každá nová verze je nejen jasným důkazem, že nám záleží na požadavcích našich klientů, ale že se především necháváme inspirovat jejich cíli v podnikání.”

 

 

Nová vylepšení průmyslových řešení:

 

 • Systémová řešení pro energetiku, letectví a obranu, dopravu a mobilitu a průmyslová zařízení, včetně pěti nových specializovaných knihoven pro simulaci a analýzu chování motoru, elektrických, vodních systémů, chlazení kapalinou a termální energetiky. CATIA V6 pro rok 2013 rovněž zefektivnila požadavky pro podporu rozhodování o alternativách konfigurace, takže například umožňuje rychlejší reakce v  high tech.
 • Správa sdělení a grafiky ve spotřebním baleném zboží a přírodních vědách, obsahuje funkce pro produktové manažery a další odborníky z marketingu, kterými budou definovat, kontrolovat a schvalovat texty i design za použití stejných dat, jaká byla použita při vývoji produktu.
 • Přístup k firemním datům a zlepšením produktivity přes 3DVIA Store, řešení pro simulaci v maloobchodu a řízení značky. Například rychloobrátkové spotřební zboží v gondole může být zvýrazněno na základě hodnoty klíčových firemních indikátorů, 3D regál umožňuje přístup ke statistickým informacím.
 • Nová plánovací aplikace pro mořské i pozemní výrobní závody nabízí základní řešení pro všechna výrobní zařízení pro stavbu lodí a vytváří specializované prostředí pro plánování výrobního procesu a definice velkých výrobních sestav
 • Virtuální 3D pozice pro dopravní průmysl prostřednictvím nové ergnomiky pro navrhování vozidel v aplikaci DELMIA.

 

Detailní seznam vylepšení platforem V6 3D Experience pro rok 2013 naleznete zde.

 

Kontakt:

Štěpán Kačena

Senior PR Consultant

Grayling

Tel.: 224 251 555

Mobil: 774 226 127

stepan.kacena@grayling.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU